اخبار مرتبط

نعمت ا... نجفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جایگاه های سیار سوخت در صورت لزوم به مناطق درگیر سیلاب منتقل می شوند تا مردم و تجهیزات سنگین مکانیکی که مشغول احداث و تحکیم سیل بندها در مناطق درگیر سیلاب هستند آسان تر به سوخت دسترسی داشته باشند.
وی با بیان اینکه همه جایگاه های سوخت از جمله چهار جایگاه مستقر در جاده اهواز - شوش که چندی پیش به دلیل آبگرفتگی از مدار خارج ولی دوباره عملیاتی شدند فعال هستند گفت: همه جایگاه های فعال در مناطق سیل زده به دلیل دسترسی به جاده فعال بوده و به صورت شبانه روزی مشغول فعالیت هستند.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) ادامه داد: همه جایگاه های سوخت در خوزستان در وضعیت سبز هستند و ذخایر موجود در جایگاه های سوخت جوابگوی نیاز مردم و خودروها عبوری هستند و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

** سوخت هفت شهر در معرض سیلاب در وضعیت سبز
وی گفت: وضعیت سوخت رسانی به هفت شهر سوسنگرد ، بستان ، ابوحمیظه ، کوت سید نعیم ، رفیع ، الهایی و حمیدیه که از سوی استاندار خوزستان هشدار تخلیه داده شدند در وضعیت سبز هستند و تاکنون هیچ یک از جایگاه ها در این مناطق کمبود سوخت ندارند.
نجفی با اشاره به اینکه شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان تا عبور از بحران سیلاب در وضعیت آماده باش خواهد بود از همه شهروندان خوزستانی خواست در صورت مشاهده کمبود سوخت ، موارد را به این شرکت اعلام کنند.
وی گفت: ذخایر سوخت در انبارهای سوخت نظامیه و اندیمشک با وجود آنکه این شرکت معین سوخت رسانی به مناطق سیل زده لرستان ، ایلام و کرمانشاه نیز می باشد مطلوب است.
وی افزود:سوخت رسانی به مناطق سیل زده این سه استان به صورت شبانه روزی انجام می شود.
به گزارش ایرنا طغیان رودخانه های کرخه ، دز و کارون در فروردین امسال ، سبب آبگرفتگی و در معرض سیلاب قرار گرفتن هفت شهر و بیش از 250 روستای استان خوزستان شده است.
به گفته وزیر کشور ، سیلاب 400هزار نفر از جمعیت خوزستان را درگیر خود کرده است.
با وجود کاهش روان آب کرخه ، دز و کارون ، هنوز خطر بروز مجدد سیلاب شهرهای حاشیه این رودخانه ها را تهدید می کند.
6065/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.