اخبار مرتبط

به گزارش روز جمعه ایرنا، محمدرضا جوادی یگانه در این پیام نوشته است: ایران مدیون خوزستان است و خون جوانان سراسر کشور با خاک خوزستان عجین شده و هم اکنون زمان ادای دین است.
وی افزوده است: به کمک مردم خوزستان بیاییم؛ به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی.
معاون شهردار تهران همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده در کوت سید نعیم سوسنگرد بیان کرده است: مردم این روستا به همراه طلاب قم، نیروهای سپاه، شهرداری تهران، فرمانداری ورامین و مدیریت محلی خوزستان دو سیل بند احداث کرده اند که یکی محافظ دیگری و مردم کمتر از جاهای دیگر نگرانی دارند.
وی بیان کرد: هم اکنون روستا حفظ شده، هر چند کشاورزی زیر آب است.
براساس این گزارش، شهروندان برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان می توانند به نزدیکترین ساختمان شهرداری محل سکونت خود، ساختمان شهرداری های مناطق و نواحی، بوستان ها، مجتمع های ورزشی شهرداری، سرای محلات و شهربانوها مراجعه کنند و یا با سامانه 137 تماس حاصل کنند.
به دنبال تشدید اوضاع سیل در خوزستان ناشی از طغیان رودخانه ها و اعلام وضعیت اضطراری در این استان، وزیر کشور چهار استان تهران، فارس، اصفهان و کرمان را به عنوان استان معین خوزستان اعلام کرد.
به گزارش ایرنا، به دنبال بارش های شدید که از روزهای پایانی پارسال در برخی مناطق کشور آغاز شد، سیل چندین استان کشور را در بر گرفت.
خسارت های سیل در استان های شمالی مازندران و گلستان، و نیز فارس، لرستان و خوزستان بیشتر از مناطق دیگر بوده است.
6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.