اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی امیر دریادار حبیب الله سیاری روز پنجشنبه در دیدار با مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به صدمات ناشی از سیل به روستاهای استان اظهار داشت : انسان از مشاهده آلام مردم متاثر می شود اما همه ما باید در جهت رفع مشکلات مردم و عبور از این بحران تلاش و جهاد همگانی داشته باشیم .
وی افزود: تاکنون اقدامات خوبی به منظور ترمیم سیل بندها ، جابجایی مردم سیل زده ، تهیه امکانات رفاهی و بهداشتی و همچنین اسکان سیل زدگان در استان انجام شده اما برای کمک رسانی به مناطق سیل زده باید همچنان تلاش مضاعفی داشته باشیم .
همچنین امین ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز ضمن تقدیر از اقدامات ارتش در یاری رسانی به مردم گرفتار در سیل خوزستان گفت:تمام مجموعه فولاد اکسین در شرایط کنونی در خدمت مردم و ارتش بوده تا گوشه ای از آلام مردم کاهش یابد.
وی همچنین از اختصاص امکانات این کارخانه برای کمک رسانی به سیل زدگان خبر داد وگفت:شرکت فولاد اکسین، آشپزخانه ای با استعداد پخت 10 هزار پرس غذای گرم در هر وعده را در خدمت سیل زدگان استان قرار داده است. 
امیر دریادار سیاری فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان روز پنجشنبه با مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان دیدار و از اقدامات این شرکت برای امداد رسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل بازدید کرد.
به گزارش ایرنا در پی طغیان رودخانه های دز، کرخه و کارون، بسیاری از مناطق خوزستان گرفتار سیلاب شدند، به گفته وزیر کشور 400 هزار نفر در خوزستان در معرض سیلاب هستند.
از بامداد یکشنبه سیلاب کرخه و دز به اهواز رسید و مناطقی در غرب و شمال غرب را فراگرفت. در روزهای اخیر سیلاب جاده اهواز اندیمشک را مسدود کرد و وارد محله عین 2 در اهواز شد که در پی این تحول دستور تخلیه پنج منطقه این شهر نیز صادر شد. 
7152/6064
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.