اخبار مرتبط

یاور نبهانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تعطیلی موقت رقابت های لیگ برتر فوتبال استان اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص استان و سیلاب اخیر بخشی از شهرهای خوزستان شرایط مناسبی برای برگزاری این رقابت ها را نداشته و بسیاری از جوانان درحال کمک رسانی به سیل زدگان هستند.
وی افزود: تیم های حمیدیه و دشت آزادگان در شرایط کنونی آمادگی حضور در این رقابت ها را نداشته وهیات فوتبال استان برای احترام به مردم سیل زده این مناطق، برگزاری هفته پایانی رقابت های لیگ برتر را به تاخیر انداخت.
مسئول کمیته برگزاری رقابت های لیگ برتر خوزستان ادامه داد: رقابت های لیگ جوانان، لیگ برتر و لیگ دسته یک امید، لیگ دسته یک و دسته دو بزرگسالان ، لیگ دسته یک جوانان، لیگ زیر 15 سال و زیر 17 سال به پایان رسیده و تنها هفته پایانی رقابت های لیگ برتر بزرگسالان باقی مانده که قرار بود روز دوشنبه برگزار شود.
وی بیان کرد: تمامی نیروهای هیات فوتبال شهرستان ها نیز در حال حاضر برای کمک رسانی به مردم سیل زده استان بسیج شده و به مناطق مختلف اعزام شده اند.
در روزهای اخیر خروجی سد دز به بیش از سه هزار مترمکعب و سد کرخه به 2 هزار مترمکعب بر ثانیه رسید.
در اطلاعیه های سازمان آب و برق همچنین حداکثر خروجی سد دز 2 هزار مترمکعب در ثانیه و حداکثر خروجی سد کرخه یک هزار مترمکعب درثانیه اعلام شده، در حالی که در روزهای اخیر خروجی سد دز به بیش از سه هزار مترمکعب درثانیه و خروجی سد کرخه به بیش از 2 هزار مترمکعب درثانیه رسیده است.
تاکنون بیش از یکصد و70 روستا و شش شهر در استان خوزستان درپی تهدید سیلاب تخلیه شده اند .
7152/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.