اخبار مرتبط

سرهنگ مسعود حسینی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به همکاری هلال احمر در تامین چادر های اسکان اظهار داشت : در زاغه های این منطقه 850 نفر اسکان داده شده اند و بیش از 100 چادر هم در محل این زاغه ها نصب شده است .
سرهنگ حسینی ادامه داد : با گذشت زمان بر تعداد مراجعه کنندگان افزوده می شود و به همین دلیل سالن ورزشی شهید صیاد شیرازی در کوی سازمانی تیپ۳۹۲زرهی برای اسکان سیل زدگان آماده می باشد و نیز مکان های دیگری برای اسکان سیل زدگان در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد : امکانات رفاهی و بهداشتی لازم برای آنها فراهم شده است و برای اسکان خانواده ها چادرهای اختصاصی و اتاق های جمعی در نظر گرفته شده است.
فرمانده تیپ 392زرهی شهید آشوری حمیدیه گفت : برخی از روستائیان روستاهای شیخ طعمه، خسرج العوده، المروه، الحویش، قاسم زامل، چمیم، بیت گنیم، آلبوعید، حمدان سلجه از بخش مرکزی شهرستان حمیدیه به مناطق ایمن منتقل و اسکان داده شده اند.
به گزارش ایرنا با توجه به افزایش بی‌سابقه حجم مخزن سد کرخه و افزایش خروجی سد و همچنین شکسته شدن سیل‌بندهای حمیدیه از صبح شنبه کودکان، زنان و سالمندان از شهر و روستاهای اطراف خارج شدند.
برابر اعلام صورت گرفته اردوگاه های شهید غلامی، شهید فرجوانی، ثامن الائمه و جوادالائمه علیهم السلام برای اسکان موقت اهالی شهر حمیدیه تعیین شد.
7165/6064
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.