اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر خوزستان علی خدادادی شنبه بیان کرد: با هماهنگی صورت گرفته با مجموعه هایی از جمله سپاه خوزستان، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و سایر دستگاه های ذیربط، اردوگاه های راهیان نور، سالن های ورزشی و مدارس برای اسکان موقت اهالی شهرهای سوسنگرد، حمیدیه، رفیع و بستان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: اردوگاه های شهید غلامی، شهید فرجوانی، ثامن الائمه و جوادالائمه برای اسکان موقت اهالی شهر حمیدیه تعیین شدند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: پادگان میشداغ نیز برای اسکان موقت اهالی شهر بستان در نظر گرفته شده است ضمن اینکه سالن ورزشی و 120 کلاس در مدارس شهرستان هویزه برای اسکان موقت اهالی شهر رفیع تعیین شد.
وی افزود: همچنین پادگان های 41 ثارالله، شهید حبیب الهی، شهید مسعودیان و سالن های ورزشی خانه جوان، ناصر خسرو، مجموعه قدس، مجموعه تختی شهرستان اهواز و یادگان شهدای هویزه برای اسکان مردم شهر سوسنگرد تعیین شده است.
دستور تخلیه مردم چهار شهر سوسنگرد، ابوحمیظه، بستان و کوت سید نعیم در شهرستان سوسنگرد، شهر حمیدیه و شهر رفیع به دلیل احتمال وقوع سیلاب در این مناطق روز شنبه صادر شد.
به دلیل طغیان رودخانه کرخه، دز و کارون و رهاسازی آب از سدهای کرخه و دز بسیاری از مناطق استان درگیر سیلاب هستند و تاکنون حدود 110 روستا و 6 شهر نیز تخلیه شده اند.
7158/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.