اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار داشت: در این مدت یک هزار و 200 ماموریت تصادفی و 2 هزار و 503 ماموریت غیر تصادفی انجام شد.
وی افزود: همچنین 427 نفر به ایستگاههای سلامت و یک هزار و 481 نفر به درمانگاههای راهیان نور مراجعه کردند.
بر اساس این گزارش از 25 اسفند پارسال تا 17 فروردین سال جاری، ایستگاه های سلامت در ورودی اهواز از سمت اندیمشک، و شهرکرد به دهدز مستقر شدند و از سمت دیلم و گناوه به هندیجان نیز یک ایستگاه شامل آمبولانس و نیروها نیز خدمات ارایه می دهند.
درمانگاه های ارایه خدمات در یادمان های دفاع مقدس در یادمانهای هویزه و طلاییه مستقر است که ارایه خدمات به طور کامل شامل پزشک، پرستار، اتوبوس و آمبولانس و کارشناس به عهده اورژانس 115 است.
همچنین خدمات درمانی در یادمان های فکه، دهلاویه، شهید باقری، سیدالشهدا، چذابه، هورالعظیم، ذوالفقاری، دوکوهه، شرق کارون، شلمچه، پاسگاه زید، کمیل، والفجر هشت، علقمه (کربلای چهار) ، حنظله و نهر خین با همکاری اورژانس ، جمعیت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی دزفول، بهداشت و درمان نفت، سپاه حضرت ولی عصر (عج)، سازمان تامین اجتماعی، بهداشت و درمان ارتش و دانشگاه علوم پزشکی آبادان ارایه می شود.
پایگاه های اورژانس 115جاده ای و شهری شامل 160 پایگاه در کل خوزستان شامل 57 شهری و 103 جاده ای در آماده باش کامل قرار دارند.
3004/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.