اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد مرکزی راهیان نور، عبدالرضا فرجیان در بازدید مرکز رسانه ای این ستاد در اهواز اظهار داشت: این اثرگذاری در جوانان حزب الله، یمن و جوانان عراق موج میزند و نشان می‌دهد که دفاع از حریم ولایت در تداوم نهضت انقلاب اسلامی ایران ادامه دارد.
وی افزود: با آغاز شرارت های داعش و جریان تکفیری در خاورمیانه، اولین گروه هایی که از رهبر معظم انقلاب برای حضور و در راستای دفاع از حریم اهل بیت اذن جهاد خواستند، جوانان برومند این کشور بودند.
فرجیان ادامه داد: در طول سال سه هزار نفر ازخانواده های شهدا و ایثارگران باهماهنگی های بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سفر می کنند.
رییس بنیاد شهید و امورایثارگران خورستان بیان کرد: در طول سال به مناسبت های مختلف در قالب طرح سپاس با خانواده شهدا دیدار می کنیم به گونه ای که در سال 97 بالغ بر 21 هزار نفر دیدار داشته‌ایم که این دیدارها معمولا با حضور فرماندهان نیروهای نظامی، انتظامی و مسئولان ادارات و معتمدین محلی انجام می شود.
وی با اشاره به شعار سال راهیان نور، گفت: حضرت امام (ره) در ابتدای نهضت اسلامی به کلمه 'ما پیروزیم' یقین داشت، در دفاع مقدس نیز این شعار رزمندگان و امام امت و همه مردم بود.
فرجیان اضافه کرد: رهبرمعظم انقلاب نیز به این شعار تاکید ویژه دارند و در بیانات ارزشمند خود فرمودند'ما پیروزیم و از این شرایط تحریم اقتصادی عبور خواهیم کرد در حالی که دشمن تلاش می کند تا در بسیاری موارد مشکلاتی ایجاد کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خورستان اظهار داشت: شعار ما پیروزیم اثر خودش را در جامعه خواهد گذاشت و این تاثیر برگرفته از جانفشانی و از خودگذشتگی رزمندگان و خانواده های شهدا است و تردیدی نیست که از این شرایط عبور خواهیم کرد.
وی ابراز امیدواری کرد:با بیانیه گام دوم انقلاب که رهبر فرزانه انقلاب در آن جوانان را مخاطب قراردادند نگاه جوانان نسل سوم و چهارم متحول شود و بتوانیم گام دوم انقلاب را با سربلندی و پیروزی طی کنیم.
3004/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.