اخبار مرتبط

غلامعباس بهرامی نیا شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : نیروهای راهداری فعالیت های خود را در قالب 72 گشت و 120 گروه راهداری با نصب بنر و برپایی کمپ در محورهای ورودی استان فعالیت می کنند.
بهرامی نیا ادامه داد: گشت های راهداری با حضور موثر در جاده ها و محورهای استان باعث دلگرمی مسافران می شود که در صورت نیاز امداد رسانی و خدمات می دهند.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت 500 نفر نیروی پشتیبانی در ایام نوروز در حوزه راهداری ادامه داد: حوزه راهداری باید اقدامات ضروری و فوری برای لکه گیری، آسفالت و خط کشی جاده ها، شستشوی تابلوهای اعلان مسیر و نخاله برداری حریم جاده ها را تا پایان سال انجام دهد .
بهرامی نیا با اشاره به حضور مسافران در شهر هایی که مناطق گردشگری بیشتری دارند، گفت: مسافران نوروزی در طول سفر خود به تابلوهای نصب شده اطلاعات واخباری در محل ورودی شهرها دقت کنند تا مسیر خود را بهتر و سریعتر طی کنند .
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد : همکاری با دستگاه های گردشگری ، شهرداری و فرمانداری باعث هم افزایی در فعالیت جاده ای می شود و امید است با همکاری سایر دستگاه ها خدمات بهتری به شهروندان در ایام نوروز ارائه شود.
وی با تاکید بر لزوم نظارت بر بهداشت و نظافت در مجتمع های خدمات رفاهی گفت: تعداد 43 مجتمع خدمات رفاهی فعال در خوزستان وجود دارد و یکی از موضوعات مهمی که باید به طور جدی ارزیابی و نظارت شود، وضعیت مجتمع های خدمات رفاهی از لحاظ نظافت سرویس های بهداشتی و نماز خانه هاست که باید کنترل شود.
به گزارش ایرنا خوزستان 18 هزار کیلومتر جاده و 56 محور ارتباطی اصلی و فرعی وجود دارد و کمتر از یک هزار کیلومتر بزرگراه و آزادراه در این استان وجود دارد و بیشتر جاده ها دوطرفه است.
7165/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.