به گزارش ایرنا یداله مهرعلیزاده روز شنبه در ستاد تنظیم بازار خوزستان در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت در اهواز بیان کرد: نوسانات قیمت ها لحظه ای شده به همین منظور به صورت ماهانه باید قیمت کالاها را در خوزستان تعیین و مشخص کرد.
وی گفت: برای تعیین شاخص قیمت کالاها در خوزستان باید شاخص قیمت ها در ماه های آذر، دی و بهمن (به دلیل نوسانات زیاد قیمت ها ) مشخص ، تا وضعیت اقتصادی استان را بررسی کنیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان ادامه داد: باید پیش از افزایش قیمت کالاها در بازار برای کنترل قیمت ها برنامه ریزی شود.
مهرعلیزاده بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به عید نوروز خرید کالا در بازار نیز افزایش یافته لذا باید شرایط روانی آرامی را برای مردم در این ایام فراهم کرد و از ایجاد تنش پرهیز شود.
وی گفت: باید به مردم اطلاع رسانی شود که کالای مورد نیاز مردم به اندازه کافی در انبارها و بازار وجود دارد و نگران خرید عید نباشند تا از خرید کلان مردم و احتکار کالاها در خانه جلوگیری شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خوزستان در ادامه با اشاره به افزایش قیمت بلیت هواپیما در دفاتر هواپیمایی در این استان گفت:مقرر شده تا با انجمن آژانس های هواپیمایی کشور نشستی برای کنترل قیمت بلیت هواپیما در خوزستان برگزار کنیم.تاکنون هیچ دفتر هواپیمایی در خوزستان به دلیل گرانی بلیت جریمه نشده است.
وی افزود: افزایش قیمت بلیت هواپیما بر قیمت برخی کالاها و فعالیت های اقتصادی تاثیر گذار است.
7158/ 6037
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.