آیت الله کاظم صدیقی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه نخستین همایش واقفین و خیرین استان خوزستان در مسجد ولایت اهواز اظهار داشت : بیانات رهبر معظم انقلاب در گام دوم نشان دهنده آن است که نباید فراموش کنیم که چه بوده ایم و به کجا رسیده ایم.
وی افزود: ایران اسلامی به برکت خون شهدا، رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اکنون قدرت بزرگ منطقه و ششمین قدرت جهان است که برای رسیدن به آن سختی های فراوانی را پشت سر گذاشته است.
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: 40 سال ایستادگی و مقاومت مقابل ابرقدرت های جهان کار با ارزشی است که نباید از آن غافل شد.
وی گفت:دستاوردهای با ارزش در طول این 40 سال در بخش های علمی، سیاسی ، فرهنگی و نظامی نشان دهنده بلوغ کامل این انقلاب است.
آیت الله صدیقی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب باید با جهش بیشتری پیش برویم چرا که فتوحات جبهه های حق متعلق به جوانان است همانگونه که در دوران دفاع مقدس فرماندهان جوان ما بودند که تاریخ ساز شدند.
وی همچنین در این همایش به اهمیت وقف اشاره کرد و گفت: گسترده کردن سفره امام رضا(ع) در کل جهان یک نوع پناهندگی است؛ همه دستشان به خراسان رضوی نمی رسد اما وقف در راه امام رضا(ر) ارزشمند بوده و دریافت مدال خادمی ذخیره دنیا و آخرت و بیمه کننده اموال است.
نخستین همایش واقفین و خیرین استان خوزستان روز جمعه با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و جمعی از مسئولان استان در مسجد ولایت اهواز برگزار شد.
7152/6064
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.