اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا در جدول A این رقابت ها که 53 استاد بزرگ حضور دارند پس از پایان دور هفتم واهه دانیالیان از ارمنستان، شاهین لرپری زاده و ویتالی برنادسکی از اوکراین به ترتیب مکان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در این گروه کارن گریگوریان، میران خادمی، رابرت کریسل، داویت لومسادزه، محمد حمیدی، گریگور دیلانیان از ارمنستان و لی بی از چین در مکان های چهارم تا دهم رده بندی قرار دارند.
در جدول B این رقابت ها که 103 شطرنج باز حضور دارند داوود وحدتیان، شاکلا شوبهام و علیرضا مبارک نژاد در مکان های اول تا سوم قرار درند همچنین بنیامین جلیلیان، راحیل کیانی، صادق بنی سعید، پدرام ناظمی، متین افشانی، مهیار درودیان و منصور بصیری در جایگاه چهارم تا دهم جدول این گروه قرار دارند.
در جدول C این رقابت ها 165 شطرنج باز حضور دارند که پس از پایان دور ششم کامیار خسروی، علی کوهپیما، عبدالقادر بیت مشعل،هادی بیابانی، سعید مرادی، محسسن اتابک، محمد محمدیان، علی پاکدین، سید مهدی قریشی زاده و ایمان آرپنایی در رده های اول تا دهم این گروه قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا ششمین دوره رقابت های بین المللی شطرنج جام کارون با حضور 350 شطرنج باز از 19 کشور دنیا، دوم اسفندماه در اهواز آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
این رقابت ها در سه جدول و در 9 دور به روش سوییسی در حال برگزاری است که در جدول A بازیکنان دارای رنکینگ بالاتر از 2000 با یکدیگر به رقابت می پردازند همچنین در جداول B و C به ترتیب بازیکنان دارای رنکینگ کمتر از 2000-1600 و زیر 1600 حضور دارند.
رقابت های شطرنج جام کارون برای دومین بار به صورت بین المللی برگزار می شود و نفرات برتر ایرانی این دوره از رقابت ها علاوه بر دریافت جوایز نقدی به اردوی تیم های ملی دعوت می شوند.
9879/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.