اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در سخنانی با ابراز خرسندی از تحقق اهداف این مجموعه، خدمت به مناطق محروم را از اولویت های این شرکت دانست.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با وجود برخورداری کشور از نعمت نفت و گاز، هیچ روستایی در دوران قبل از انقلاب گازرسانی نشده بود.
فریدون حسنوند افزود: اکنون بیش از 27 هزار روستا در کشور از نعمت گاز برخوردار شده اند و 45 هزار روستا نیز قابلیت گازرسانی دارند که این کار در حال انجام است.
وی بیان کرد: مردم ایران اسلامی پشتوانه انقلاب هستند و مسئولان در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و امام راحل (ره) برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
مدیرعامل شرکت گاز خوزستان نیز اظهار داشت: 982 هزار مشترک دارد یک میلیون و 191 هزار خانوار در مجموع 93 درصد گازرسانی داشته است.
عبدالله ابول پور افزود: 65 درصد بخش روستایی شهرستان اندیمشک از نعمت گاز برخوردار است که به همت دولت تدبیر و امید و شخص وزیر نفت، رئیس کمیسیون انرژی و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران طرح عظیم گازرسانی در 2 فاز در اندیمشک اجرا می شود.
وی گفت: اعتبار این 2 فاز 550 میلیارد ریال است که یک فاز آن کلنگ زنی شده و فاز دیگر آن نیز از امروز آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت گاز خوزستان افزود: برای اجرای کامل این 2 فاز، 700 میلیارد ریال پیش بینی شده است.
پیمان جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک نیز در این آیین گفت: طرح گازرسانی به بخش الوار گرمسیری گامی مهم برای محرومیت زدایی و رفاه بیشتر ساکنان این منطقه است.
وی افزود: با تحقق این طرح های مهم و همچنین تحقق طرح های دیگر در دست اجرا در بخش آب، راه و سایر حوزه ها شاهد بهبود خدمات در این منطقه خواهیم بود ضمن اینکه تاکنون طرح های مختلفی در این بخش اجرا شده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا گازرسانی به روستاهای گلخانه، کوشکی یک، کوشکی 2 و نمک تلخه به طول 55 کیلومتر شبکه گذاری با اعتباری افزون بر 82 میلیارد ریال بهره برداری شد.
بخش الوار گرمسیری اندیمشک 178 روستا دارد.
7281/3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.