اخبار مرتبط

موسی ممبینی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه به دلیل اعتراض مردمی بخاطر وجود آب در بنزین تا انجام بررسی های لازم عرضه بنزین در یکی از جایگاه های این شهرستان متوقف شده گفت: در این جایگاه همچنان گازوئیل عرضه می شود.
وی ادامه داد: دلیل وجود آب در تانکر بنزین با وجود حضور 2 تیم کارشناسی از سوی شرکت پخش فرآورده های نفتی در محل این جایگاه معلوم نشده است.
این مقام مسئول از مردم خواست تا زمان رفع مشکل فنی به وجود آمده صبور باشند. پیش بینی می شود طی هفته جاری عرضه بنزین در این جایگاه از سر گرفته شود.
سرپرست فرمانداری رامهرمز همچنین به موضوع تعطیلی جایگاه عرضه سوخت 'سعدی' در این شهرستان اشاره کرد و گفت: مالک این جایگاه به تعهدات قانونی و حقوقی خود طی دوره های مختلف عمل نکرده است.
ممبینی خاطرنشان کرد: این جایگاه طی دوره های زمانی متعددی نیز نتوانست به وظایف خود که همان ارائه خدمات عمومی در زمینه سوخت است عمل کند و به همین دلیل فرمانداری به شرکت پخش فرآورده های نفتی اخطار داد در صورت تداوم این وضعیت شورای تامین شهرستان از اختیارات قانونی خود برای رفع مشکلات به وجود آمده استفاده خواهد کرد.
وی تصریح کرد: جایگاه های عرضه سوخت باید در چارچوب تعهدات خود به ارائه خدمات عمومی که همان تامین نیاز مردم به سوخت است عمل کنند.
سرپرست فرمانداری رامهرمز با تاکید بر اینکه شورای تامین در هفته جاری در خصوص این جایگاه سوخت نیز تصمیم گیری خواهد کرد، یادآور شد: این شهرستان سه جایگاه عرضه سوخت دیگر دارد که در حال فعالیت هستند و با برنامه ریزی صورت گرفته در تلاش برای رفع نیاز مردم هستیم.
بر اساس این گزارش، طی دو روز گذشته محدودیت های به وجود آمده و همچنین بعد مسافت بین پمپ بنزین های شهرستان رامهرمز منجر به تشکیل صف های طولانی در برخی از جایگاه ها عرضه سوخت شد.
شهرستان رامهرمز 98 هزار نفر جمعیت دارد که با مساحت چهار هزار و 949 کیلومتر مربع از سه بخش مرکزی، سلطان آباد، ابوالفارس و 2 دهستان حومه شرقی و حومه غربی تشکیل شده است.
9931/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.