اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا دور برگشت از مرحله پلی ‌آف لیگ برتر فوتسال باشگاه ‌های کشور جمعه شب با انجام یک دیدار در اهواز پیگیری شد که تیم ملی حفاری در سالن ابراهیمی کیان شهر به مصاف تیم سن ایچ ساوه رفت.
تیم‌ های ملی حفاری اهواز و سن‌ ایچ ساوه برای سومین بار به مصاف هم رفتند که در پایان حفاری اهواز با نتیجه 6 بر سه سن ایچ را شکست داد و به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یافت.
تیم ملی حفاری در حالی به مصاف تیم سن ایچ ساوه رفت که در هر 2 دیدار دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی لیگ با اقتدار این تیم را شکست داده بود.
شاگردان رضا داوودنژاد(ملی حفاری) در حضور تماشاگران پرشور اهوازی به خوبی توپ و میدان را به جریان انداختند و با نتیجه پرگل به پیروزی رسیدند.
در این دیدار حسین فهیمی (۲)، علیرضا رفیعی پور(۲) ، هومن یعقوبی و الیاس براتی گل های تیم ملی حفاری را به ثمر رساندند.
در ادامه رضا داوود نژاد سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری با بیان این که تیم سن ایچ ساوه جزو تیم های خوب لیگ است، گفت: این تیم که در دور اول رقابت های لیگ به مقام پنجم رسید امروز در مقابل ما به خوبی ظاهر شد و در بعضی از دقایق بازی، تیم ما را اذیت کرد.
وی با رضایت از عملکرد بازیکنانش در این دیدار افزود: در بازی هفته گذشته در عین شایستگی بازنده شدیم اما در بازی امروز بازیکنان ما به خوبی در میدان حاضر شدند که جا دارد از آن ها تشکر کنم؛ تیم ملی حفاری متعلق به همه مردم خوزستان است و امیدوارم روند رو به رشد خود را همچنان ادامه دهیم.
سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: بازیکنان جوانی داریم که در آینده حرف های بسیاری برای گفتن دارند و می توانند آینده تیم را تامین کنند. هدف ما قرار گرفتن جز چهار تیم برتر لیگ بود که به آن رسیدیم اما در ادامه تلاش می کنیم که به فینال مسابقات راه پیدا کنیم.
تیم ملی حفاری در مرحله پلی‌ آف لیگ برتر فوتسال سه بازی مقابل سن ایچ انجام داد که 2 برد و یک شکست کسب کرد.
9879/6064
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.