اخبار مرتبط

شهرام پرنیاک روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : رقابت های بسکتبال لیگ جوانان باشگاه های کشور از روز 24 بهمن ماه به مدت سه روز به میزبانی باشگاه حدادی اهواز برگزار می شود که در نهایت 2 تیم برتر راهی مرحله بعد می شوند.
وی با بیان این که این رقابت ها در چهار گروه چهار تیمی برگزار می شود گفت: در گروه M این رقابت ها تیم های حدادی اهواز، فرش مشهد، هیات بسکتبال کرمانشاه و اسپادانا اصفهان با یکدیگر به رقابت می پردازند.
رییس هیات بسکتبال خوزستان با بیان این که نگاه ما به تیم داری در رده پایه و شناسایی استعدادهای استان است گفت: با توجه به زیرساخت و نیروی انسانی کارآمد به جرات می توان گفت خوزستان قطب بسکتبال کشور است که در صورت حمایت‌ بیشتر ، می توانیم شاهد موفقیت های بسکتبالیست های استان در سطح کشور و بین المللی باشیم.
وی به راه اندازی پایگاه های استعدادیابی در تمام شهرستان های استان اشاره کرد و گفت: هدف ما توجه و رسیدگی به بسکتبال پایه است چرا که به دنبال آینده درخشانی در کشور هستیم، خوشبختانه ورزش بسکتبال در بین نسل نوجوان و جوان استان به خوبی شکل گرفته و در طول سال های اخیر علاقه مندان بسیاری جذب این رشته شدند.
** مسابقات بسکتبال لیگ جوانان باشگاه های کشور به شرح ذیل است:
روز چهارشنبه 24 بهمن ماه:
اسپادانا اصفهان – فرش مشهد
حدادی اهواز- هیات بسکتبال کرمانشاه
پنجشنبه 25 بهمن ماه:
فرش مشهد – هیات بسکتبال کرمانشاه
حدادی اهواز- اسپادانا اصفهان
جمعه 26 بهمن ماه:
اسپادانا اصفهان – هیات بسکتبال کرمانشاه
حدادی اهواز- فرش مشهد
گفتنی است تمام بازی ها در سالن 22 بهمن اهواز برگزار می شود.
9879/6002
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.