اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سردار حسن شاهوارپور عصر سه شنبه در گردهمایی بسیجیان شهر میانرود افزود: خود آمریکایی ها اعلام کرده اند در گذشته 80 درصد اقتصاد دنیا را در اختیار داشته اند که اکنون این میزان به 35 درصد رسیده است.
وی با بیان اینکه آمریکا با سه جبهه اقتصادی، تفکری و تسلیحاتی مواجه است، گفت: طبق برآوردها چینی ها در سال 2030 در اقتصاد از آمریکا پیشی می گیرند و این کشور را از ابرقدرتی در این حوزه کنار می زنند.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان افزود: ایران از بعد تفکر انقلابی حالت محوری در دنیا دارد و روسیه از نظر سلاح در حال ترقی است که همه این موارد آمریکا را با چالش های جدی مواجه کرده اند.
وی اظهار داشت: آمریکایی ها از این شرایط ترس دارند زیرا حیات آنها به مشکل برخورده است.
سردار شاهوارپور در تشریح عوامل پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمن، انقلاب اسلامی، عزت، استقلال و آزادی ما را بر نمی تابید ولی با وجود تمام موانعی که پیش پای ما گذاشت توانستیم بر مشکلات فائق آییم.
وی شعار مردم ایران در دوران انقلاب را فراتر از مسائل مادی دانست و افزود: مردم برای احیای ارزش های دین وارد صحنه شدند چراکه با ابتذال فرهنگی در نظام ستم شاهی، کانون خانواده را در خطر می دیدند.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه مردم برای احیای دین از جان خود گذشتند، گفت: ارتش شاهنشاهی با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات، ارتش اول خاورمیانه بود ولی در مقابل اراده مردم کاری از پیش نبرد.
وی وحدت مردم و مسئولان را از عوامل پیروزی ایران در جنگ تحمیلی دانست و اظهار داشت: در جنگ تحمیلی هم تهدید خارجی و هم تهدید داخلی داشتیم ولی وحدت و یکدلی مردم منجر به پیروزی ایران شد.
سردار شاهوارپور با تاکید بر لزوم تداوم حضور مردم در صحنه افزود: مقاومت مردم در 40 سال گذشته باعث پشت سر گذاشتن تمام مشکلات شده است و اکنون نیز می توان با ایستادگی و وحدت بر مشکلات فائق آمد.
وی درخصوص وضعیت اقتصادی ایران و اعمال تحریم های ظالمانه دشمن علیه ملت گفت: برخی از مدیران ما مدیر بحران نیستند و ممکن است در این شرایط مشکلاتی ایجاد شود که باید از آنها پیشگیری کرد.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیشنهاد مذاکره بنی صدر برای پایان جنگ ایران و عراق اظهار داشت: امام خمینی(ره) در پاسخ به این پیشنهاد فرمودند اجازه دهید بچه های جبهه کار خود را انجام دهند.
وی افزود: ابتدای جنگ هیچ تجربه ای برای رویارویی با دشمن نداشتیم و به پیشنهاد شهید باکری عملیات های مختلفی در مناطق مختلف انجام دادیم که همین عملیات ها به کسب تجربه و خودباوری رزمندگان منجر شد.
وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور قابل حل هستند، گفت: رفع این مشکلات دشوارتر از شرایط بسیار سخت دوران جنگ نیست.
سردار شاهوارپور افزود: همه دستاوردها و پیشرفت های کشور در 40 سال گذشته پشتوانه ما هستند لذا نباید ترس در دل خود راه دهیم.
وی با بیان اینکه بخش عمده ای از مشکلات به خود ما بر می گردد، اظهار داشت: باید نگاه ما به داخل کشور باشد و خودمان را باور کنیم.
سردار شاهوارپور با بیان اینکه در یک پیچ تاریخی بسیار مهم قرار داریم، افزود: با هدایت های رهبر معظم انقلاب و اخلاص مردم به سلامت از این پیچ عبور خواهیم کرد.
وی افزود: ممکن است در 40 سال گذشته افرادی وارد سیستم شده باشند که ما را نگران کنند ولی هیچ جای نگرانی نیست زیرا این افراد به طور قطع شناسایی و به دست عدالت سپرده می شوند.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: مردم از مشکلات نگران نیستند بلکه از بی عدالتی ها و تعرض به خون شهدا و بیت المال ناراحت هستند.
وی با اشاره به رشادت های مردم دزفول به ویژه بخش مرکزی در جنگ تحمیلی گفت: مردم این بخش همپای مردم شهر وارد صحنه شدند و با تشکیل کمیته های مردمی و تقدیم شهدا با همه وجود از کشور دفاع کردند.
سردار شاهوارپور افزود: جوانان پرشور بخش مرکزی دزفول در تامین مایحتاج جنگ و میزبانی مردم شهر که زیر موشک بودند خوش درخشیدند.
3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.