اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد قمی عصر دوشنبه در تجمع حماسه آفرینان جبهه انقلاب اسلامی در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه در اهواز بیان کرد: امام خمینی (ره) به همه فهماند علی وار زیستن افسانه نیست؛ رهبری داهیانه امام خمینی (ره) برخی جوانان گمراه را بر سجاده خون نشاند و این معجزه ای در تاریخ انقلاب بود.
وی انقلاب را مظهر حق دانست و گفت: ما تجلی حق را در احوال ملت خود دیده ایم؛ به فرمایش امام خمینی(ره) تا شرک و کفر در جهان است مبارزه نیز ادامه دارد.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: مردم ولایتمدار ایران باوجود تمام سختی ها و توطئه های دشمن پای این انقلاب ایستاده اند و ذره ای از مواضع خود عقب نشینی نخواهند کرد.
وی بیان کرد: اگر چه مشکلات در جامعه زیاد بوده و باید آنهایی را که در خدمت به مردم کوتاهی می کنند سربه راه کرد اما دشمنان غربی همواره به دنبال آسیب رساندن به این انقلاب بوده و باید با اتحاد و همدلی در راه دفاع از آرمان های امام خمینی (ره) و نظام تلاش کنیم.
حجت الاسلام قمی گفت: همه ما مبلغان معارف بلند انقلاب هستیم و اگر مقابل توطئه های دشمن ایستادگی کنیم، بی شک می توانیم مشکلات را نیز پشت سر بگذاریم.
وی با بیان اینکه فتوحات بزرگ و اوج اقتدار پیش روی ملت است، ادامه داد:ملت شریف ایران پای این انقلاب ایستاده است چرا که امام خمینی(ره) حفظ انقلاب را از خود انقلاب با ارزش تر می دانستند.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان نیز گفت: در سطح خوزستان یک هزار مرکز مورد حمایت و اعطای تجهیزات قرار گرفته که مساجد، حسینیه ها و مراکز قرآنی جزواین مراکز هستند.
حجت‌الاسلام محمد حسین بلک افزود: امسال با همکاری استاندار خوزستان 35 میلیارد ریال به منظور تجهیز این مراکز اختصاص داده شد.
وی ادامه داد: 10 هزار جلد قرآن کریم تهیه شده که در اختیار 309 جلسه و‌ محفل قرآنی در خوزستان قرار می گیرد.
حجت‌الاسلام بلک گفت:مجموعه ای از بانک اطلاعات مراکز دینی خوزستان در قالب یکصد جلد اطلاعات که به صورت پیمایشی تهیه شده که ما را در رسیدگی بیشتر به اطلاعات این حوزه کمک می کند.
تجمع حماسه آفرینان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی عصر دوشنبه با حضور تشکل های دینی ، هیات رزمندگان اسلام ، مداحان و ستایشگران آیینی ، هنرمندان انقلاب اسلامی ، فعالان فرهنگی مساجد ، موسسات و خانه های قرآنی در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه در اهواز برگزار شد.
7152/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.