اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ احمد خادم سید الشهدا عصر دوشنبه در آیین تجمع حماسه آفرینان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و رونمایی از پرتره شهدای حمله تروریستی اهواز در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه در اهواز بیان کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و حضور تشکل های دینی و سازمان های فرهنگی، هیات های مذهبی و جامعه روحانیت به یکی از قدرت های بزرگ منطقه تبدیل شده است.
وی افزود: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با وجود تمامی توطئه های دشمن جشن گرفتیم تا بار دیگر توطئه های دشمن را خنثی کنیم.
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور ادامه داد: خوزستان در دوران دفاع مقدس 23 هزار شهید والامقام و در دفاع از حرم اهل بیت (ع) 77 شهید مدافع حرم را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرد؛ این استان شهید پرور همواره در تمامی عرصه های انقلابی و سیاسی در صف اول قرار داشته و اینک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می دارد.
وی بیان کرد: در این شرایط حساس اقتصادی باید با اتحاد و یکپارچگی ندای انقلابی خود را به گوش جهانیان برسانیم چرا که ما همچنان بدهکار انقلاب و شهدای هستیم.
سردار سرتیپ خادم سیدالشهدا گفت: اگر تفکر انقلابی گری نبود لبنان برابر رژیم صهیونیستی پیروز نمی شد.
وی ادامه داد:به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی ، داعش را در سوریه و عراق از بین بردیم و با اتحاد می توانیم از مشکلات اقتصادی که 70 درصد آن داخلی است، نیز به آسانی عبور کنیم.
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور بیان کرد: امروز باید بار دیگر در کنار هم و با اقتصاد مقاومتی در زمینه اشتغال و سایر حوزه های اقتصادی تلاش کنیم و قناعت را در اولویت زندگی خود قرار دهیم.
وی گفت: باید سختی ها را به فرصت تبدیل کنیم و به جای اینکه انرژی منفی به یکدیگر بدهیم به دنبال راهکارهای موثر برای برون رفت از مشکلات باشیم.
سردار سرتیپ خادم سید الشهدا افزود:انقلاب اسلامی در طول 40 سال از خیلی از قله های سخت تر عبور کرده و مشکلات اقتصادی کنونی مقابل سختی های گذشته، چیزی نیست.
مدیر حوزه هنری خوزستان نیز در این آیین گفت: دورهم بودن نیروهای انقلابی فرصت مناسبی برای تقویت روحیه انقلاب و ایجاد نشاط اجتماعی و فرهنگی و همچنین تبادل نظر و اندیشه است.
حجت الاسلام سید شهاب الدین طباطبایی افزود: تلاش هیات ها، مساجد و تشکل های انقلابی و فرهنگی، نام و کلام اهل بیت(ع) را زنده نگه داشته و در راستای تقویت روحیه انقلابی موثر است.
تجمع بزرگ حماسه آفرینان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی عصر دوشنبه با حضور اعضای تشکل های دینی، هیات رزمندگان اسلام ، مداحان و ستایشگران آیینی ، هنرمندان انقلاب اسلامی ، فعالان فرهنگی مساجد ، موسسات و خانه های قرآنی در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه در اهواز برگزار شد. در این آیین از طرح بانک اطلاعات مراکز دینی خوزستان که در قالب یکصد جلد کامل به صورت پیمایشی تهیه شده رونمایی شد.
7152/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.