اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی یکشنبه در آیین بهره برداری از 107 پروژه آموزشی در خوزستان که به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه قلم چی اهواز برگزار شد بیان کرد: ساخت و ساز مدرسه در خوزستان در سال های اخیر با همت خیرین و مسئولان استانی رشد بسیار خوبی داشته به گونه ای که به صورت تقریبی روزی 2 کلاس درس در خوزستان ساخته می شود.
وی گفت: در امر مدرسه سازی باید به مناطق روستایی ، محروم و کم برخوردار بیش از مناطق دیگر توجه داشت.
شریعتی همچنین با اشاره به افزایش بودجه اداره کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس خوزستان ادامه داد: اعتبار این اداره کل در سه سال اخیر از 760 میلیارد ریال به 2 هزار میلیارد ریال در امسال افزایش یافته که این مهم می تواند در افزایش روند مدرسه سازی در خوزستان کمک بزرگی کند.
وی بیان کرد: اداره کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس خوزستان در ساخت فضاهای ورزشی برای دانش آموزان تلاش بیشتری را داشته باشد چراکه نوجوانان و جوانان در کنار تعلیم و آموزش نیاز به ورزش و سلامت جسمانی دارند.
بنیانگذار کانون فرهنگی و آموزشی قلم چی نیز در این آیین گفت:این تصور را داشتیم که خوزستان به دلیل داشتن صنعت و نفت شرایط خوبی در بخش فضاهای آموزشی دارد اما اینگونه نبود و این استان به ساخت مدارس زیادی نیاز دارد.
کاظم قلم چی ادامه داد: از سه سال گذشته که با شرایط خوزستان در بحث مدرسه سازی آشنا شدیم این موسسه به ساخت مدرسه در این استان اقدام کرده و مدارس زیادی با کمک خیران در خوزستان ساخته شده است.
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 107 پروژه آموزشی، ورزشی و پژوهشی در خوزستان با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
7158/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.