اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا پیمان جهانگیری عصر شنبه در نشست با جمعی از هنرمندان در فرمانداری اندیمشک با تاکید بر لزوم حمایت از هنرمندان افزود: هنر یک زبان اثرگذار در انتقال پیام به مخاطب است و باید از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ و ارزش های اسلامی و انقلابی بهره برد.
فرماندار اندیمشک از برگزاری نخستین جشنواره تئاتر برنا با هدف استعداد یابی در این شهرستان خبر داد و گفت: این جشنواره ویژه کارگردان ها و گروه های جوان استان خوزستان است که با حضور 18 گروه نمایشی در اندیمشک برگزار می شود.
وی افزود: جشنواره برنا از 22 بهمن ماه جاری به مدت چهار روز در بخش های صحنه ای و خیابانی اجرا می شود.
جهانگیری اظهار داشت: محور تئاترهای این جشنواره دفاع مقدس و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و برای نخستین بار در راستای تشویق و ترغیب استعدادهای جوان و تازه کار استان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره روز جمعه 26 بهمن ماه در تالار خورشید برگزار می شود، افزود: استعدادهای فرهنگی و هنری ارزنده ای در سطح استان خوزستان و شهرستان اندیمشک وجود دارد که باید با برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری، زمینه شکوفایی و رشد این استعدادها فراهم شود.
علی بازگیر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک نیز گزارشی از روند اجرای نمایش ها در این جشنواره بیان کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا جشنواره برنا با دبیری فرماندار اندیمشک و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک و انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان برگزار خواهد شد.
هر سال جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ نیز به میزبانی اندیمشک برگزار می شود.
7281/3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.