اخبار مرتبط

استاندار خوزستان گفت: با اقدامات سریعی که از سوی مردم و دستگاه های اجرایی صورت گرفت و امکاناتی که فراهم شد و همچنین با توجه به اینکه سیل بند در ابتدای شهر رفیع بوده، آب وارد منازل نشده و تا الان ممانعت شده و خسارتی به مسکن و دام اهالی نرسیده است.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی صبح چهارشنبه 10 بهمن ماه، در خصوص آخرین وضعیت شهر رفیع که در سه روز اخیر به دلیل شکستگی سیل بند در خطر آبگرفتگی قرار دارد، اظهار داشت: خوشبختانه تا امروز در زمینه خدمات عمومی مانند آب و برق مشکل خاصی در شهر رفیع نداریم و دستگاه های امدادی و خدماتی در حالت آماده باش قرار دارند.

استاندار خوزستان افزود: از ماهها قبل در مورد مناطقی که در استان آسیب پذیری داشت برنامه ریزی شده بود و وضعیت تقویت شده بود، به همین دلیل خوشبختانه تا امروز شرایط در بسیاری از نقاط حادثه خیز استان مدیریت شده و مسأله خاصی نداریم.

شریعتی تصریح کرد: تنها روستای آلبوعفری در مسیر رودخانه کرخه و در شهر رفیع سیل بندها دچار شکستگی شد و پیشروی آب داشتیم، البته با اقدامات سریعی که از سوی مردم و دستگاه های اجرایی صورت گرفت و امکاناتی که فراهم شد و همچنین با توجه به اینکه سیل بند در ابتدای شهر رفیع بوده، آب وارد منازل نشده و تا الان ممانعت شده و خسارتی به مسکن و دام اهالی نرسیده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.