اخبار مرتبط

رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بانوان ورزشکار شادگانی با وجود کسب افتخارات در میادین کشوری و بین المللی با مشکل جدی نبود سالن ورزشی مواجه هستند.
خلیل آمله تعداد بانوان فعال در رشته های مختلف ورزشی را بیش از 300 ورزشکار عنوان کرد و افزود:این بانوان بیشتر در رشته های رزمی فعالیت می کنند.
وی گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان شادگان تمایلی به اختصاص سالن ورزشی خود به بانوان ندارند، حمایت مالی از ورزش به ویژه ورزش بانوان ضعیف است و با وجود افتخار آفرینی بانوان ورزشکار، یک سالن ورزشی ویژه بانوان در شادگان وجود ندارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان با اشاره به سفر هفته گذشته وزیر ورزش و جوانان به این شهرستان گفت:درخواست احداث مجموعه ورزشی ویژه بانوان در شادگان به وزیر ورزش و جوانان تقدیم شد و سلطانی فر قول همکاری در این خصوص دادند.
آمله تصریح کرد: با توجه به کثرت بانوان ورزشکار در شادگان، این شهرستان نیاز مبرمی به احداث یک مجموعه چند منظوره ویژه بانوان دارد که امیدواریم با مساعدت وزیر ورزش و جوانان شاهد احداث این سالن ورزشی در شادگان باشیم.
وی کمبود زیرساخت های ورزشی در شادگان را مهمترین مشکل ورزش این شهرستان برشمرد و گفت: در کل شهرستان شادگان تنها سه مجموعه ورزشی وجود دارد که هر سه مجموعه نیز با مشکلاتی مواجه هستند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان سرانه ورزشی در این شهرستان را یک مترمربع برای هر نفر عنوان کرد و افزود: این مقدار سرانه ورزشی برای شهرستانی که دارای 2 هزار ورزشکار می باشد بسیار اندک است.
آمله با اشاره به ورزشگاه تختی شادگان نیز گفت: روند ساخت سکوهای تماشاگران این ورزشگاه با پیشرفت 90 درصد فیزیکی رسیده که در یک ماه آینده عملیات اجرایی آن به پایان می رسد.
وی تصریح کرد: البته پیست دو و میدانی و سالنی که در این ورزشگاه وجود دارد نیاز به مرمت دارند که عملیات اجرایی آن بزودی آغاز می شود.
شهرستان شادگان با 150 هزار نفر جمعیت در فاصله 70 کیلومتری اهواز قرار دارد.
7104/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.