اخبار مرتبط

احمد ایجادی یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت:برای اجرای هشت کیلومتر از طرح 2بانده کردن جاده اروندکنار به آبادان اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است که با توجه به حجم بالای تردد در این مسیر و حرکت کاروان‌های راهیان نور تکمیل سریع آن در دستور کار قرار دارد .
وی با بیان اینکه برای احداث باند دوم جاده قفاس به چوئبده به طول 6،5 کیلومتر 50 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است به اجرای عملیات بهسازی چهار کیلومتر از این جاده اشاره کرد و بیان داشت:این طرح در مرحله مناقصه است که با مشخص شدن پیمانکار عملیات خاکبرداری و اجرایی این جاده شروع خواهد شد.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آبادان با بیان اینکه برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال اختصاص داده شده است گفت: 6 کیلومتر از جاده چوئبده نیز با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال بهسازی خواهد شد.
وی به اجرای طرح‌ بهسازی جاده آبادان - اهواز و آبادان به بندر ماهشهر اشاره کرد و بیان داشت:راه‌های منتهی به آبادان به لحاظ ترافیکی و تردد از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
ایجادی گفت:طرح 2بانده کردن ورودی شهر چوئبده نیز به طول هشت کیلومتر و اعتباری بالغ‌بر 90 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود:پل نهر مچری دهستان نصار ایمن‌سازی و عملیات ایمن‌سازی و مقاوم‌سازی سه پل در دهستان منیوحی اروندکنار در دستور کار قرار دارد.
3015/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.