اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا منصور کتانباف روز چهارشنبه در آیین افتتاح فرهنگسرای کوی رمضان اهواز ادامه داد: ریاست شورا و اعضای کمیسیون اقتصاد انتقادات وارده به بودجه سال 98 در بخش مربوط به شهرداری ها را پذیرفته اند.
شهردار اهواز با اشاره به معضل بیکاری و لزوم ایجاد اشتغال گفت: بانوان دارای توانمندی های بسیاری هستند از همین رو رایزنی شده تا بخشی از بازارچه مجاور فرهنگسرای کوی رمضان در اختیار بانوان کارآفرین قرار گیرد.
کتانباف در خصوص فعالیت های انجام شده در این سرای محله ادامه داد: چهارده فعالیت در این سرای محله انجام می شود که هر کدام در قالب یک خانه تعریف شده اند که از جمله آنها می توان به خانه قرآن، رایانه، فناوری و بازیافت برای سراهای محله اشاره کرد.
وی اظهار داشت: خانه سلامت، خانه رسیدگی به مسائل اجتماعی و شهروندی، خانه کودک و خانه تحقیق نیز از دیگر بخش های این فرهنگسرا هستند.
به گفته شهردار اهواز سالانه حدود یکهزار میلیارد ریال از درآمدهای شهرداری صرف جمع آوری و دفن زباله می شود از همین رو باید روش های تفکیک زباله را تقویت کرد.
وی تصریح کرد: در گام نخست باید تلاش کرد تا تولید زباله به حداقل برسد و سپس تفکیک زباله از همان مبدا در دستور کار قرار گیرد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: این انقلاب صاحب دارد و باید به دست صاحب اصلی خود یعنی امام زمان (عج) برسد، همه ما باید قدردان زحمات افرادی باشیم که در به ثمر نشستن انقلاب نقش داشته اند.
بنابراین گزارش، تغییر سهم شهرداری ها در درآمدهای حاصل از مالیات بر ارزش افزوده بودجه سال آینده سبب انتقاد شهرداری کلانشهرها شده است.
سرای محله کوی رمضان در مساحت 2هزار و صد متر و در سه طبقه امروز افتتاح شد.
9887/6064
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.