اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام میراحمدرضا حاجتی شامگاه پنجشنبه در ویژه برنامه بزرگداشت هفتم دی ماه در مسجد غدیر اهواز افزود: دشمن قاعده را فهمیده و در خوزستان تهاجم شدیدتری را آغاز کرده است لذا باید بیشتر از همیشه هوشیار باشیم.
وی اظهار داشت: اگر کسی چشم بصیرت داشته باشد می فهمد که اکنون صحنه دفاع مقدس تکرار شده است؛ امروز امام جامعه منتظر علی هاشمی ها، باکری ها و فرجوانی ها است.‌
امام جمعه موقت اهواز افزود: تهاجم کنونی وسیع تر از دوران دفاع مقدس است و تنها نوع آن تغییر کرده و دشمن به روش های مختلف وارد عمل شده است.
وی جوانان امروز را رزمندگان جنگ نرم دانست و گفت: جوانان عاشق ولایت کار ارتش عراق را در دوران دفاع مقدس یکسره کردند و با رشادت های خود تاریخ ساز شدند.
حجت الاسلام حاجتی با بیان اینکه جوانان در نبرد با دشمن پیروز از میدان خارج می شوند، افزود: چهار سال پیش وقتی دولت با آمریکا وارد مذاکره شد بارها در خطبه ها گفتیم که روزهای سختی در پیش است.
وی اظهار داشت: نشریه آتلانتیک روزهای اخیر چهار صفحه مقاله تحلیلی نوشته و عنوان کرده است وای به روزی که مردم آمریکا همان راهی را بروند که رهبر ایران برای جهان و منطقه پیش بینی کرده بود.
امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه آمریکا دیگر قدرت تفکر خود را از دست داده است، افزود: دشمن به صورت حساب شده با دخالت برخی از دشمنان داخلی قیمت ارز و سکه را بالا بردند تا به انقلاب ضربه بزنند اما تدبیر رهبر معظم انقلاب مانع شد.
وی گفت: دشمن ولایت فقیه را دیکتاتوری خوانده ولی امام خمینی (ره) در آن دوران فرمودند ولایت فقیه مخالف دیکتاتوری است و آن را به جهانیان ثابت کرد.
حجت الاسلام حاجتی افزود: اکنون از تنگه مالاکا در دریای آتلانتیک تا شرق اقیانوس هند پایگاه های نظامی آمریکا از کار افتاده و مردم آمریکا متوجه شدند که آمریکا قدرت نظامی خود را از دست داده است.
وی اظهار داشت: متاسفانه یکی از مشکلات امروز کشور ما حضور آنهایی است که امام را باور نکردند و هیچگاه با امام همراه نبودند.
امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد: 70 درصد نفت جهان در مناطق شیعه نشین است و همین امر چشم طمع دشمنان را به منطقه بیشتر کرده است اما صدای تغییر در جهان به گوش می رسد.
وی با بیان اینکه 14 شبکه ماهواره ای و 30 شبکه جاسوسی مخصوص خوزستان در حال فعالیت هستند، افزود: امروز بحث وهابیت در جامعه قوی شده و باید تک تک جوانان به یک سرباز ولایی تبدیل شوند.
وی تصریح کرد: اگر دشمن توطئه ای در سر دارد باید بداند که جوانان و مردم ولایتمدار خوزستان مولا و فرمانده خود را هیچ گاه تنها نخواهند گذاشت.
امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه عرب و عجم خوزستان یک روح در چنین بدن هستند، افزود: دشمن به دنبال قوم گرایی است و هرکسی به بحث قوم گرایی دامن زد در خط ولایت نیست.
وی گفت: مشکلات ایران بی شک به زودی سپری خواهند شد چرا که مغز فعال و بانشاط نیروهای مسلح ایران روز به روز در حال پیشرفت بوده و دستاوردهای نظامی ایران یکی پس از دیگری رونمایی می شوند.
حجت الاسلام حاجتی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند سال سختی را در پیش داریم اما پیروزی هایی در پیش است؛ ما نیز تا آخرین نفس در عرصه های علمی، فرهنگی و دفاعی با ولایت فقیه هستیم و مقابل دشمن و تهدیدها ایستاده ایم.
7152/3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.