اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا در این دیدار کادر فنی تیم پالایش نفت بارها به قضاوت تیم داوری معترض شد .
تیم پالایش نفت آبادان که در کوارتر چهارم بازی چهار بازیکن خود را بدلیل پنج اخطاره شدن از دست داده بود حساس ترین دیدار هفته ششم را از دست داد.
در پایان این دیدار بازیکنان 2 تیم درگیری لفظی با یکدیگر داشتند که با دخالت نیروی انتظامی خاتمه یافت.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان پس از شکست برابر شیمیدر تهران گفت: ما بازی را به حریف خود نباختیم بلکه داور نتیجه بازی را تعیین کرد.
هماد سامری اظهار داشت: یک هفته برای پیروزی در این دیدار تمرین کردیم و همه نقاط قوت حریف را در بازی بستیم و اجازه خودنمایی به بازیکنان با تجربه شیمیدر ندادیم.
وی افزود: امروز هیچ عاملی نمی توانست مانع پیروزی ما در این بازی بزرگ و حساس شود ولی داور با سوت های اشتباه یا عمدی پیروزی را از ما گرفت.
سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: تمامی خطاهای صد درصدی ما گرفته نمی شد ولی تا خطاهای بی مورد برای حریف گرفته می شد.
سامری تصریح کرد: اگر فدارسیون علاقه ندارد پالایش نفت آبادان در لیگ برتر حضور داشته باشد اعلام کند تا از لیگ کنار بکشیم.
وی تصریح کرد: ما هیچ کس را نداریم که در فدراسیون معترض شود و به این دلیل خیلی راحت حق تیم را پایمال می کنند.
سرمربی پالایش نفت آبادان گفت: یک اشتباه یا 10 اشتباه در این دیدار از سوی داور صورت نگرفت زیرا از آغاز بازی تیم داور آمده بود ما را در خانه بازنده اعلام کند.
سامری که اشک در چشمانش حلقه زده بود تصریح کرد: حرف هم بزنیم فدراسیون اقدام به تشکیل کمیته انضباطی می کند ولی از این وضعیت خسته شدیم.
سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر تهران نیز گفت: بازی بسیار سختی بود و براحتی تیم پالایش نفت را شکست ندادیم.
حمیدرضا اسلامی افزود: هر 2 تیم نمایش پایاپایی را انجام دادند و دلیل اعتراض های بی مورد نیمکت تیم حریف را نمی دانم.
وی افزود: تیم پالایش نفت هم می توانست مانند ما هزینه کند تا در تمامی بازی ها پیروز شود ولی ضعف خود را به داور مربوط دادند.
وی با انتقاد از رفتار تماشاگران آبادانی گفت: هیچگاه تماشاگران آبادانی را اینقدر حاشیه ساز ندیده بودیم ولی امروز رفتاری کردند که در شان فرهنگ مردم مهمانواز آبادان نبود.
اسلامی تصریح کرد: فدراسیون باید با اینگونه رفتارها مقابله کند تا شاهد مشکلات حادتری در شهرستان ها نباشیم.
تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان عصر پنجشنبه از هفته ششم رقابت های لیگ برتر با نتیجه 57 بر 52 مغلوب میهمانش شیمیدر تهران شد.
7104/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.