اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مدیرکل کانون پرورش کودکان و نوجوانان استان خوزستان در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کودک و نوجوان گفت: تشریح آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس برای کودکان و نوجوانان ضروری است که اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان این کار را در دستور کار خود قرار داده است.
وحید کیانی افزود: کودکان و نوجوانان امروز به عنوان آینده سازان ایران باید براساس ارزش های اخلاقی و اهداف متعالی جامعه پیش بروند.
مسئول کانون پرورش کودکان و نوجوانان شهرستان گتوند نیز در این آیین گفت: شهرستان گتوند 85 شهید کودک و نوجوان در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
مرضیه حسین زاده افزود: معرفی شهدای کودک و نوجوان، پرداختن به شخصیت و چگونگی شهادت آنها از اهداف برگزاری یادواره کودکان و نوجوانان در گتوند است.
این یادواره با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شهرداری و شورای اسلامی شهر گتوند، بسیج دانش آموزی ناحیه گتوند، بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گتوند یکهزار و 600 نفر عضو دارد و اعضای آن تاکنون هفت مقام ملی و 20 مقام استانی کسب کرده اند.
مردم شهرستان گتوند 349 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، همچنین این شهرستان میزبان پیکر مطهر 11 شهید گمنام است.
7467/3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.