اخبار مرتبط

ماجرای افشاگری وزارت نفت علیه خادمی؛

غلامرضا شریعتی عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به دیدار روز گذشته خود با وزیر نفت به منظور پیگیری مطالبات قطعه سازان و تامین کنندگان بومی استان در زمینه تجهیزات صنعت نفت، عنوان کرد: برخی مشکلات اعتباری باعث تاخیر در پرداخت این مطالبات شده است.
وی ادامه داد: وزیر نفت قول داده است بعد از بررسی های لازم اعتبار خاصی برای پرداخت مطالبات قطعه سازان و تامین کنندگان کالا به شرکت های مناطق نفت خیز جنوب و ملی حفاری اختصاص می یابد.
نماینده عالی دولت در استان یادآور شد: پرداخت این مطالبات در خوزستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است به این دلیل که بخش قابل توجه ای از صنایع مستقر در شهرک های صنعتی استان به شکل مستقیم و غیر مستقیم با وزارت نفت کار می کنند.
بر اساس این گزارش، پرداخت نکردن مطالبات پیمانکاران صنایع کوچک و سازندگان تجهیزات نفتی از سوی شرکت های تابعه وزارت نفت در خوزستان مشکلات و چالش های جدی را در حفظ و نگهداری فرصت های شغلی در این استان به وجود آورده است.
نزدیک به یک سال است شرکت های مجموعه وزارت نفت در خوزستان این مطالبات را پرداخت نکرده اند.
استاندار خوزستان پیش از این گفته بود که شرکت ملی نفت تنها یک هزار میلیارد ریال از مطالبات ملی حفاری را برای حقوق کارکنان پرداخت کرده و باوجود توافق قبلی از پرداخت مبلغ بیش از این خودداری کرده است.
6068/9931
انتهای پیام

اخبار مرتبط

ماجرای افشاگری وزارت نفت علیه خادمی؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.