اخبار مرتبط

فرماندار شهرستان بندرماهشهر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در پی بارندگی شدید دوشنبه شب و آب گرفتگی برخی معابر دستگاه های خدماتی برای رفع مشکل وارد عمل شده و پیش بینی می شود تا ساعاتی دیگر مشکل آبگرفتگی معابر شهری در بندر ماهشهر و بندر امام برطرف شود.
محسن بیرانوند اظهار داشت: وضعیت کلی آبگرفتگی معابر شهری و روستایی در بنادر امام و ماهشهر رصد شده و مشکل جدی برای تردد شهروندان رخ نداده است.
وی افزود: ماموران آبفا و شهرداری از شب گذشته در نقاط مختلف شهرستان برای کنترل وضعیت مستقرشدند و با اقدام به موقع مانع از ایجاد بحران جدی در شهرستان شدند.
فرماندار بندرماهشهر در ادامه وضعیت معابر شهری بندرامام را مناسب عنوان کرد و گفت: با افزایش حجم بارندگی و ایجاد بحران آبگرفتگی در معابر شهری و روستایی بندرامام در چندروز گذشته، در اسرع وقت با همکاری آبفا خوزستان نسبت به استقرار چند پمپ جدید در ایستگاه های پمپاژ آب و 2 خط لوله اقدام شد.
بخشدار بندرامام در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: با تلاش ماموران آبفا و شهرداری تا ساعتی دیگر مشکل آبگرفتگی در معابر به ویژه معابر اصلی این شهر رفع می شود، فرشید قنبری با بیان اینکه مشکل آبگرفتگی منازل در بندر امام رخ نداده است افزود:
در حال حاضر اکثر ایستگاه های پمپاژ آب فعال هستند و دلیل خاموشی برخی پمپ ها جلوگیری از خرابی آن هاست، پمپاژ آب طبق یک برنامه زمان بندی شده در حال انجام است.
بخشدار مرکزی بندرماهشهر در پایان وضعیت کلی روستاهای بخش مرکزی را عادی اعلام کرد و اظهار داشت: طی بررسی های انجام شده هیچ گونه آبگرفتگی جدی در معابر روستایی و منازل روستاییان گزارش نشده است.
به گزارش ایرنا، صبح امروز به دنبال آبگرفتگی معابر مدارس نوبت صبح بندرماهشهر و بندرامام در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل شدند.
در 24 ساعت گذشته حدود 30 میلی متر بارندگی در شهرستان ماهشهر ثبت شده است.
این دومین بارندگی قابل توجه در شهرستان بندر ماهشهر از ابتدای پاییز امسال تاکنون است.
اواخر مهرماه نیز بیش از 50 میلی متر بارندگی در ماهشهر ثبت شد که آبگرفتگی و تعطیلی مدارس این شهرستان را در پی داشت.
9858/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.