اخبار مرتبط

سرهنگ رضا دولتشاهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد:راه جایگزین این مسیر برای تردد خودروها، جاده روستای آسیاب است که البته این مسیر هم پرخطر است.
وی ادامه داد: یک دهنه پل در این جاده پارسال تخریب شد و با وجود پیگیری انجام شده به دلیل برخی مشکلات ساخته نشد و قرار است تا 2 ماه آینده این پل ساخته شود.
وی گفت: برای تردد در این مسیر کنارگذری در کنار این پل ایجاد شد که این کنار گذر بر اثر بارندگی صبح سه شنبه به زیر آب رفته و مسیر مسدود شده است.
رییس پلیس راه خوزستان ادامه داد: توصیه می شود رانندگان به ویژه وسایل نقلیه سنگین از جاده هندیجان به ماهشهر استفاده کنند تا خطر کمتری آنها را تهدید کند.
وی با اشاره به اینکه سایر جاده های خوزستان با وجود بارندگی شدید مشکلی ندارند گفت: البته جاده ها بر اثر بارش باران لغزنده هستند و رانندگان لازم است با سرعت مطمئنه تردد کنند.
دولتشاهی ادامه داد: پیش بینی می شود از امروز بعد از ظهر به دلیل تعطیلات پیش رو، تردد خودروها در جاده های خوزستان به ویژه در جاده ایذه زیاد شود و با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر شدت گرفتن بارش باران در این مسیر لازم است که رانندگان با سرعت مطمئن و ایمن رانندگی کنند تا حادثه ای رخ ندهد.
وی گفت: از شب گذشته تاکنون گزارشی از تصادف و یا ریزش کوه در جاده های خوزستان بر اثر بارندگی اطلاع داده نشده است.
بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی خوزستان بارندگی که از روز دوشنبه در خوزستان آغاز شده تا فردا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.
میزان بارش از سه شنبه شب تا بامداد چهارشنبه در امیدیه در جنوب شرق خوزستان 22،4 میلیمتر ، و بیشترین میزان بارش در خوزستان در مسجد سلیمان با 56،8 میلیمتر گزارش شده است.
7158/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.