اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، آیت ا... سید محمدعلی موسوی جزایری روز چهارشنبه در آیین رونمایی از تمبر 'محمد طاها اقدامی' شهید چهارساله حادثه تروریستی 31شهریوراهواز، همزمان با هفته ملی کودک، افزود: تکریم و تجلیل از این شهید معصوم که شهادتش در نوع خود کم نظیر بوده یک اقدام ارزشمند است.
وی ادامه داد: در تاریخ 31 شهریور مردم برای تماشای رژه آمده بودند اما افرادی رذل آنها را به گلوله بستند و در این بین حتی به زن ها و بچه ها نیز رحم نکردند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جریان تجزیه طلب و تکفیری حادثه تروریستی اهواز نمی تواند هیچ وقت به اهداف ننگین خود در استان دست پیدا کند،گفت:این حرکت کور در تاریخ ماندگار،و باعث آبروریزی بیش از پیش دنبال کنندگان تفکر تجزیه طلبی و تکفیری شد.
آیت ا... موسوی جزایری همچنین با اشاره به اسناد و مدارک تاریخی موجود افزود:در دوره ضعف حکومت قاجار 'شیخ خزعل' معروف به 'سردار اقدس' والی خوزستان بود، و به همین دلیل این استان هیچ وقت تجزیه نشده و همیشه جزو ایران بوده است.
وی اضافه کرد: مردم عرب و ولایتمدار خوزستان بارها نشان دادند که به ایرانی بودن خود افتخار می کنند.
وی همچنین با اشاره به اینکه مردم خوزستان مطالبات به حقی هم دارند، گفت: امیدواریم دولت خواسته های مردم خوزستان را محقق کند.

** جابجایی 12 میلیون مرسوله پستی در 6 ماه
مدیرکل پست استان خوزستان نیز در این آیین با اشاره به 17 مهر روز جهانی پست، بیان کرد:
در 6 ماه نخست امسال 12 میلیون مرسوله پستی در کشور جابجا شد.
مهران حموله افزود: پست از حالت سنتی خارج و از جمله دستگاه های اجرایی است که بخش مهمی از خدمات خود را به شکل الکترونیکی ارایه می کند.
وی ادامه داد: در تفاهم نامه ای که با سازمان حج و زیارت منعقد شده است، ثبت نام از زائران اربعین حسینی در دفاتر پستی خوزستان نیز انجام می شود.
این دیدار در بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز برگزار شد.
گفتنی است، تعداد دفاتر ارایه دهنده خدمات پستی در سطح خوزستان 850 دفتر است که از این تعداد 450 دفتر شهری، 400 دفتر دیگر روستایی هستند.
7148/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.