اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا امیر سرتیپ نوذر نعمتی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندهی قرارگاه منطقه ای جنوب غرب ارتش در اهواز، افزود: دشمن با تمام قوای خود وارد میدان شده و به دنبال اهدافی است که در دوران جنگ تحمیلی موفق به تحقق آنها نشد.
وی بیان کرد:دشمن با تغییر ابزار خود و ایجاد جنگ روانی به دنبال تحقق اهداف شوم خود بوده اما تاکنون در این زمینه ناکام مانده است.
جانشین فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچگاه منکر وجود برخی مشکلات در ارتش نیستیم اما این مشکلات در حد و اندازه ای نبوده که مشکلی ایجاد کند.
وی بیان کرد: ایستادگی و مقاومت برابر توطئه های دشمن تاکنون رمز موفقیت ایران اسلامی و به ویژه نیروهای مسلح بوده که امید است در آینده نیز با تکیه بر توانمندی داخلی و ایستادگی بتوانیم دشمن را ناکام کنیم.
امیر نعمتی گفت: اگر چه این ایستادگی و مقاومت برابر دشمن هزینه هایی برای ما به دنبال دارد اما بی شک این هزینه ها کمتر از ایستادگی نکردن است.
وی بیان کرد: برخی از کشورهای منطقه برای اینکه این هزینه را پرداخت نکنند زیر سلطه آمریکا و سایر کشورهای غربی رفته اند.
جانشین فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتقای آمادگی رزمی در نیروهای مسلح از رسالت های اصلی ما است و اگر در این راه یک لحظه غفلت کنیم دشمن را شاد کرده و این فرصت را برای نفوذ به آنها داده ایم.
وی ادامه داد: با وجود همدلی و هم افزایی بین نیروهای مسلح در خوزستان، در قرارگاه جنوب غرب که یکی از اصلی ترین قرارگاه ها است هیچ مشکلی را احساس نکرده ایم که باید به فرماندهی ارتش در این منطقه تبریک بگوییم.
آیین تکریم امیرظریفی یگانه فرماندهی قرارگاه منطقه ای جنوب غرب ارتش روز یکشنبه در اهواز برگزار شد و امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی به سمت فرماندهی ارشد آجا در جنوب غرب معرفی شد.بیدادی پیش از این فرمانده لشکر 16 قزوین را به عهده داشت.
7152/ 6037
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.