اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی روز یکشنبه در نشست هماهنگی موکب های دزفول در دفتر امام جمعه این شهر افزود: زمینی به وسعت 2 هزار مترمربع برای راه اندازی موکب دزفول در مرز چذابه در نظر گرفته شده که تقاضای راه اندازی 16 موکب در این زمین داده شده است.
وی گفت: پارسال اقدامات فرهنگی خوبی در موکب دزفول در مرز چذابه انجام شد ولی اطلاع رسانی خوبی نشد که باید کمیته فرهنگی در این زمینه فعال تر شود.
امام جمعه دزفول افزود: منعی برای افرادی که قصد خدمت به زائران حسینی دارند وجود ندارد لذا از همه مسئولان شهرستان دزفول خواست در ارائه خدمات و امکانات همکاری کنند.
وی اظهار داشت: باتوجه به وضعیت گرانی از خادمان تقاضا می شود در هزینه ها و خدمات از اسراف پرهیز کنند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود: با توجه به استقرار زائران در شهرستان دزفول باید امکانات لازم برای اسکان آنها در شهرستان تامین شود.
وی گفت: اردوگاه ها و مکان هایی که ظرفیت پذیرایی و اسکان زائران اربعین را دارند اعلام آمادگی کنند تا از ظرفیت آنها برای خدمات رسانی بیشتر استفاده شود.
امام جمعه دزفول افزود: برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی، زائران در شهرستان دزفول اسکان می یابند.
عبدالحسین پوررکنی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول نیز در این نشست گفت: موکب دزفول در سال های گذشته یکی از موکب های شاخص در مرز چذابه بود زیرا همه افراد حاضر در موکب قصد ارائه بیشترین خدمات به زائران را داشتند.
عبدالمحمد جرجانی مدیر آموزش و پرورش دزفول نیز اظهار داشت: آموزش و پرورش دزفول همچون سال های گذشته در ترابری و نیروی انسانی به موکب دزفول کمک خواهد کرد.
وی افزود: اردوگاه شهید قاضی دزفول با ظرفیت اسکان حدود 200 نفر آماده اسکان و پذیرایی از زائران حسینی است.
عظیم رضای مرساق رئیس جمعیت هلال احمر دزفول نیز گفت: پارسال نیروهای هلال احمر به بیش از سه هزار نفر خدمات رسانی کردند که تقاضا می شود دانشگاه علوم پزشکی نیز همکاری های لازم را در این زمینه داشته باشند.
فرهاد جاموسی عضو شورای اسلامی شهر دزفول نیز اظهار داشت: با وجود اقدامات خوبی که در سالهای گذشته در موکب دزفول انجام شد این اقدامات مستندسازی نشد که درخواست می شود این موضوع امسال مدنظر باشد.
در این نشست شورای شهر دزفول وظیفه مستندسازی و تبلیغات موکب دزفول را برعهده گرفت.
7278/3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.