اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش در آیین آغاز این رزمایش گفت: این رزمایش با هدف تقویت روح حمایت از نظام و اثبات اینکه مردم حامی نظام هستند در سه مرحله در شهرستان‌ برنامه ‌ریزی شده است.
سروان پاسدار علیرضا ایمانی افزود: مهمترین پیام رزمایش اقتدار عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله(ص)2، اقتدار، نشاط و امید به آینده است.
نماینده مردم شوش درمجلس شورای اسلامی نیز در این آیین اظهار داشت: امام راحل ومقام معظم رهبری همه را به زنده نگه داشتن محرم وصفر سفارش می کنند زیرا مظلومیتی که در حق مسلمانان از صدر اسلام تابه امروزبوده جز با احیای محرم وصفر امکان پذیر نیست.
سیدراضی نوری افزود: امروز اگر امربه ومعروف ونهی از منکر را سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم و نقشه راه را برای خود ترسیم کنیم مشکلات جوانان و نوجوانان برطرف می شوند.
وی با تاکید بر اینکه باید گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم، گفت: جامعه ما امروز از طریق فضای مجازی بمباران می شود لذا برای دفاعی جانانه، مکتبی و معقول باید راه امام حسین(ره) را انتخاب کنیم.
نماینده مردم شوش درمجلس شورای اسلامی افزود: رزمندگان از همین مکان یعنی حرم دانیال نبی به جبهه های جنگ اعزام می شدند و امروز نیز فرزندان این مرز وبوم لبیک گوی مقام معظم رهبری هستند و در آمادگی کامل به سر می برند.
وی با تاکید بر لزوم وحدت کلمه در جامعه اظهار داشت: جوانان و نوجوانان باید برای مقابله با تهدیدهای دشمن به تکنولوژی روز مسلح باشند.
دراین مراسم مداحی واشعاری در وصف محرم نیز قرایت شد.
سومین مرحله این رزمایش به صورت همزمان در یکی از روزهای هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
7280/3022
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.