اخبار مرتبط

آرش دور روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: 90 درصد کارکنان شهرداری مرکزی آبادان تا پایان خرداد ماه حقوق خود را دریافت کرده و تا پایان شهریورماه سه ماه حقوق طلبکار هستند.
وی افزود: 60 کارگر روزمزد سازمان فضای سبز شهری و 80 کارگر سازمان عمران نیز 6 ماه حقوق معوقه خود را از شهرداری آبادان طلب دارند.
معاون اداری و مالی شهرداری آبادان گفت: برای تسویه حساب حقوق معوقه، مزایا و بیمه کارکنان و کارگران شهرداری آبادان نیاز به 400 میلیارد اعتبار است که این اعتبار باید از محل پرداخت عوارض شهروندان و سایر ارگان های شهرستان تامین شود.
دور تصریح کرد: با مصوبه استانی شدن عوارض آلایندگی و ارزش افزوده تغییرات زیادی در منابع درآمدی شهرداری پیش آمده به طوری که بر این اساس 40 درصد از عوارض آلایندگی پالایشگاه به حساب خرمشهر و شهرهای اطراف واریز می شود که کاهش این رقم سبب بروز چالش برای شهرداری آبادان شده است.
بنا بر این گزارش حدود 30 کارگر شاغل در بخش های خدمات شهری و آتش نشانی شهرداری آبادان امروز با تجمع مقابل ساختمان مرکزی شهرداری آبادان خواستار پرداخت حقوق و مزایای عقب افتاده چهار ماه خود شدند.
کارگران شهرداری آبادان در سال جاری برای چندمین بار پیاپی با تجمع مقابل ساختمان مرکزی شهرداری خواستار پرداخت حقوق معوقه و مزایای خود شدند.
7104/6068
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.