اخبار مرتبط

منصورمعظمی پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خراسان شمالی اظهار کرد: قرار بود با اجرای خصوصی سازی در کشور انقلاب اقتصادی ایجاد کنیم اما آنچه اجرا شده رهاسازی بود نه خصوصی سازی .
وی گفت: باید به سمت ارزشمند کردن تولید در کشور برویم تا کسب و کار رونق بگیرد .
***شاخص های اقتصادی نشان از بهبود وضعیت کشور دارد
معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت با بیان اینکه در سال 95رشداقتصادی 6.5درصد اقتصادی را داشتیم درحالی میزان رشد اقتصادی در سال 91 منفی 10.5بود افزود: باید قدر دان کسانی باشیم که این فضای بهبود اقتصادی را فراهم کردند .
معظمی افزود: شاخص های اقتصادی نشان از بهبود وضعیت کشور دارد و اینکه برخی از وضعیت کشور اظهار نگرانی و ناامیدی فروان می کنند درست نیست .
وی افزود :در شرایطی که مشتی دیوانه بر جهان حاکم هستند و ما قرارداد توتال امضا کرده و 6قرارداد صنعت خودرو بسته شده است که باید قدردان کسانی بود که این فضا را مهیا کرده اند .
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع بابیان اینکه ما با امید هر چه بیشتر به آینده به جلو حرکت می کنیم و همه دست اندرکان برای کمتر شدن مشکلات تلاش می کنند تصریح کرد: سال 96 تصویر بهتر ،شفاف تر و امیدوارکننده را برای مردم نشان می دهیم.
به گزار اش ایرنا رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به همراه اعضای کمیسیون وِیژه حمایت از تولید ملی در سفر یک روز به شهرستان اسفراین از مجتمع صنعتی و شرکت لوله گستر این شهرستان و واحدهای صنعتی بخش خصوصی بازدید و در نشست با فعالان اقتصادی بخش صنعت مشکلات این صنایع را بررسی کردند .
شهرستان 120هزار نفری اسفراین در 60کیلومتری جنوب شرقی بجنورد مرکز خراسان شمالی قراردارد که به علت دارا بودن دو صنعت مهم فولاد که بزرگترین تولید کننده فولاد آلیاژی در خاور میانه است و شرکت لوله گستر که تنها تولید کننده لوله بدون درز مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و وجود صنایع پایین دست این دو صنعت ، قطب صنعتی خراسان شمالی محسوب می شود .
/1744/ 7189 خبرنگار : بتول صارمی **انتشاردهنده: علی اصغرافتاده

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.