اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، رضا رضایی دوشنبه اظهار کرد: این امر با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود.
وی افزود: با توجه به قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در اجرای ماده چهار آیین نامه نحوه پرداخت یارانه در حوزه نشر معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد نسبت به اعطای تسهیلات مورد نیاز برای تاسیس، نوسازی و تجهیز مراکز فروش کتاب در مناطق کمتر برخوردار اقدام کند.
وی تحقق اهداف سند چشم انداز تقویت بنیان های اصلی نشر و ایجاد زمینه های مناسب تسهیل دسترسی مصرف کنندگان به کتاب را از دیگر اهداف این اقدام حمایتی عنوان کرد.
رضایی گفت: متقاضیان می توانند درخواست های خود را به انضمام نمونه کاربرگ طرح توجیهی کتابفروشی تکمیل و به دبیرخانه مربوطه، واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال الملک، ساختمان مرکزی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طبقه دوم دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی اتاق ٢٥٩ یا به نشانی ایمیل ketab@farhang.gov.ir ارسال کنند.

*** سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی به نشانی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی این خبرگزاری به نشانی https://t.me/irnabojnurd در دسترس افراد برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای استان است.
نشانی صفحه اختصاصی ایرنای خراسان شمالی در اینستاگرام هم https://www.instagram.com/irnabojnurd است.
همچنین مردم می توانند دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را به مدیریت ایرنا در خراسان شمالی به نشانی https://t.me/irnaBOJ تگرام کنند.
7185 / 1744خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: علی اصغرافتاده

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.