اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا اوه شورویدر عصر دوشنبه در نشست تخصصی بخش کشاورزی خراسان شمالی با هیأت تجاری و سرمایه گذاری آلمان با بیان اینکه در این حوزه نسبت به عملکرد خود مطمئن هستیم اظهار کرد: تنها محصولات خود را نمی فروشیم بلکه تجهیز و راه اندازی نیز می کنیم و از کیفیت جنس خود نیز مطمئن هستیم.
وی با بیان اینکه این شرکت بای وا در زمینه غلات فعالیت دارد افزود: در حوزه گندم، جو و سویا فعالیت داریم .
شورویدر با بیان اینکه در پنج سال گذشته محصولات جدید را تولید کرده ایم افزود: از جمله جو ارگانیک، مکمل غذایی برای طیور که بازدهی بالایی دارد، در رشته تجهیزات ماشین آلات کشاورزی فعال هستیم.
وی گفت: این شرکت در خرید و فروش ماشین آلات بخش کشاورزی دسته دوم و نو در آلمان برتر است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در خصوص وضعیت بازار و نیازمندی ها استان خراسان شمالی در زمینه ماشین آلات بخش کشاورزی نیز بیشتر گفت و گو خواهیم کرد و بررسی می کنیم که چه نیاز هایی وجود دارد، آیا در این زمینه خرید می خواهند یا تولید.
وی اظهار کرد: این شرکت در فروش آنزیم ها و مواد مکمل برای طیور نیز فعال است .
شورویدر با بیان اینکه محصولات خوب غلات به ایران صادر خواهیم کرد گفت: همچنین از ایران نیز خریداری خواهیم کرد.
رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی خراسان شمالی نیز در این نشست برای همکاری در راستای سرمایه گذاری هیات تجاری آلمان در زمینه های مختلف اعلام آمادگی کرد.
محمدصمدی گفت: در این راستا زمینه های لازم برای سرمایه گذاری فراهم است.
وی اعطای مشوق های سرمایه گذاری و معافیت های مالیاتی و تضمین سود سرمایه را از جمله زمینه ها برای حمایت از سرمایه گذاران خارجی اعلام کرد.
صمدی با اشاره به سفر هیات 12 نفره آلمان به این استان، گفت: طی دوروز حضور در استان برنامه های مختلفی برای شناساندن توانمندی ها و قابلیتهای استان تدارک دیده شده است.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز چند تن از اعضای این هیات در حال بازدید از بخش های مختلف انرژی خورشیدی،گردشگری، صنعت و کشاورزی استان هستند.
3007/1744 خبرنگار: ربابه صانعی. انتشار دهنده: علی اصغرافتاده
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.