اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، هیات داوران این دوره از جشنواره آثار برتر را در 6 بخش تخصصی معرفی کردند که اثر سیدحسین قدسی دبیر خبر کشوری و استان خراسان شمالی با عنوان 'فرصت طلایی ترکمنستان برای ترانزیت گاز از ایران' سوم شد.
قدسی در نخستین جشنواره سالانه تولیدات خبری کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) هم مقام سوم بخش یادداشت را کسب کرده بود.
در بخش تیتر هم رتبه سوم به اثر محسن داوری خبرنگار آزاد بجنورد باعنوان 'امید دلواپسان این روزهای سیاست داخلی به تدبیر دولت' تعلق گرفت.
دومین جشنواره سالانه تولیدات خبری کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا) در استانها با معرفی 18 نفر برتر در شش بخش تخصصی چهارشنبه به کار خود پایان داد.
این جشنواره با هدف شناسایی استعدادها ، ترغیب خبرنگاران به تولید فاخر و تشویق خالقان آثار مطلوب با محوریت ارزیابی تولیدات خبری در شش بخش گزارش، تیتر ، خبر، مصاحبه ، یادداشت و عکس برگزار می شود.
آثار شرکت کننده در این جشنواره مربوط به تولیدات سال 94 است که در این دوره مورد ارزیابی قرار گرفتند.
در این جشنواره 86 نفر از مجموع خبرنگاران ، رابطین خبر و خبرنگاران آزاد استان ها شرکت کردند و فرآوردهای خبری خود را در مهلت تعیین شده برای دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.
در دومین جشنواره سالانه تولیدات خبری استان ها شرکت کننده ها مجاز بودند در هر بخش تخصصی یک اثر و حداکثر در سه بخش اثر ارسال کنند که در نتیجه پس از بررسی آثار ارائه شده ، نفرات برتر از سوی هیات داوران به عنوان برگزیدگان جشنواره معرفی شدند.
دریافت آثار از بهمن ماه سال گذشته با دادن فراخوان از سوی دبیرخانه جشنواره شروع و تا پایان همان ماه در مجموع 200 اثر واصل شد.
نخستین جشنواره سالانه تولیدات خبری استان ها در سال 94 برگزار شد و با توجه به مدت برنامه ریزی و اجرای مقدمات آن ، طول دوره آن برای دریافت اثر طولانی تر از یکسال بود و در آن دوره آثار منتشره در سال 93 و سه ماهه اول سال 94 پذیرش شد و مورد ارزیابی قرار گرفت.
6042

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.