اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی ی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ حسن شکوری نسب در بازدید آیت الله معزی نماینده ولی فقیه و دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور از مناطق زلزله زده خراسان شمالی اظهار کرد: برای رفاه حال مردم این مناطق حدود سه هزارو 38 بسته غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات، انواع کنسروجات، قندوشکر و تن ماهی بین خانواده های حادثه دیده توزیع شد.
وی افزود: سه هزار و 129 چادر امدادی به همراه 4 هزارو 347 تخته پتو،2هزارو 147 تخته موکت ،794 چراغ والور در مناطق زلزله زده از جمله در روستاها برای اسکان اضطراری برپا شد.
شکوری نسب با اشاره به فعالیت 209 تیم امدادی و تیم واکنش سریع برای نجات جان حادثه دیدگان و امدادرسانی به آنان گفت: امدادرسانی در مناطق زلزله زده همچنان ادامه خواهد داشت.
زلزله شنبه شب هفته جاری با قدرت 5.7 ریشتری ساعت 22و 30 دقیقه و 58 ثانیه استان خراسان شمالی را لرزاند که مرکز کانون آن در شهر پیش قلعه حدفاصل2 شهرستان بجنورد و مانه و سلمقان بود. شمار مصدومان این زمین لرزه به بیش از 400 نفر رسید که دو نفر نیز جان خود را از دست دادند.
* سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی به نشانی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی این خبرگزاری به نشانی https://t.me/irnabojnurd در دسترس افراد برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای استان است.
نشانی ایرنای خراسان شمالی در اینستاگرام هم https://www.instagram.com/irnabojnurd است.
همچنین مردم می توانند دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را به نشانی https://t.me/irnaBOJ تگرام کنند.
7189/ 6042 خبرنگار: بتول صارمی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.