اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، فریبا باقری سه شنبه در همایش ملی حقوق شهروندی و جامعه مدنی اظهار کرد: شمار تخت های بیمارستانی در این استان طی دولت یازدهم 72 درصد رشد داشته است.
وی افزود: طی مدیریت این دولت، تعداد مراکز بهداشتی روستایی استان از 51 مرکز به 65 مرکز افزایش یافته است و تلاش های زیادی برای کمک به درمان مردم انجام شده است.
وی، افزایش تخت های آی.سی.یو از 42 تخت به 62 تخت و تخت های سی.سی.یو از 19 تخت به 32 تخت را از دیگر دستاوردهای دولت در این استان عنوان کرد و گفت: این میزان افزایش در خدمات درمانی مصداق دیگر از توجه به حقوق شهروندی است.
باقری گفت: خدمات مشاوره ای در استان 29 درصد در این دولت رشد داشته است و در زمینه پیشگیری از معلولیت ها و انجام غربالگری نیز خدمات بسیار ارزنده ای داده می شود.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود به نقش سمن ها و تشکل ها در جامعه اشاره کرد و گفت: شمار سمن ها و تشکل ها نیز طی مدیریت این دولت در این استان افزایش داشته است.
وی به برگزاری همایش ملی حقوق شهروندی و جامعه مدنی در بجنورد اشاره و اظهار کرد: 170 مقاله از استان های مختلف به دبیرخانه این همایش رسیده است که 31 مقاله به عنوان برگزیده انتخاب شده است.
همایش ملی حقوق شهروندی و جامعه مدنی در کمپ پتروشیمی در حال برگزاری است.

* سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی به نشانی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی این خبرگزاری به نشانی https://t.me/irnabojnurd در دسترس افراد برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای استان است.
نشانی ایرنای خراسان شمالی در اینستاگرام هم https://www.instagram.com/irnabojnurd است.
همچنین مردم می توانند دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را به نشانی https://t.me/irnaBOJ تگرام کنند.
3007/7185/ 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** ربابه صانعی ** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.