اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، محمد ریحانی روز چهارشنبه در گردهمایی فرهنگیان در ستاد آقای روحانی اظهار کرد: باید قدم در راه اعتدال بگذاریم و ما هرگز برای جمع آوری رای، رقبای خود را تخریب نخواهیم کرد، تقویت آنان سبب تقویت ما است.
وی با بیان اینکه افراطی گری راهی برای نابودی است، افزود: این راه معتدل که هم اکنون در آن هستیم موجب رشد کشور در زمینه های مختلف می شود، از مسیر دروغ پرهیز کنیم، ما حق نداریم به خاطر یک رای بیشتر، دروغ بگوییم ما با راستی و درستی اندیشه های خود را بیان می کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اندیشه های مخالف در کشور باعث رشد می شود، افزود: اندیشه های متفاوت سبب حیات سایر اندیشه ها خواهند شد.
این استاد دانشگاه گفت: اگر اندیشه های همه مردم یکی باشد آن جامعه هیچ رشدی در زمینه های مختلف نخواهد داشت، باید اجازه دهیم که اندیشه ها رشد پیدا کند و هر کس بتواند نقطه نظرات خود را بیان کند، نباید کاری کنیم که اندیشه ها مانند هم شوند.
رییس شورای سیاستگذاری استان خراسان شمالی در ستاد انتخاباتی روحانی هم در این گردهمایی با بیان اینکه از سال 92 تاکنون زمینه های رشد برای نخبگان فراهم شده است، گفت: ما دولت روحانی را دولت نخبگان می دانیم چرا که در مقابل نظرهای عوام فریبانه ایستاد.
قربان مهاجران افزود: هم اکنون در منطقه ای از دنیا هستیم که اطراف آن ناامنی وجود دارد برای اینکه امنیت اجتماعی را بالا ببریم باید همه با هم با یک منطق و اندیشه باشیم.
وی با بیان اینکه 'اندیشه محوری' باعث پیشرفت خواهد شد، گفت: با این ایده تمامی طوایف دور هم جمع خواهند شد.
وی به پیشرفت پروژه های زیر ساختی در کشور و همچنین این استان اشاره کرد و گفت: ایجاد دو بیمارستان در این استان، ساخت بخشی از راه جنگل گستان، استادیوم ورزشی و سایر موارد از جمله پروژه هایی در این استان بود که ایجاد شغل را نیز به همراه داشت.
مهاجران با بیان اینکه مردم، خود را دل خوش به یارانه ها نکنند، افزود: باید انگیزه کار و تلاش را در جامعه گسترش داد.
* سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی به نشانی http://www.irna.ir/nkhorasan و کانال تلگرامی این خبرگزاری به نشانی https://t.me/irnabojnurd در دسترس افراد برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای استان است.
نشانی صفحه اختصاصی ایرنای خراسان شمالی در اینستاگرام هم https://www.instagram.com/irnabojnurd است.
همچنین مردم می توانند دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را به مدیریت ایرنا در خراسان شمالی به نشانی https://t.me/irnaBOJ تگرام کنند.
3007/6042 خبرنگار: ربابه صانعی ** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.