اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا؛ سرهنگ امین فرجی روز پنجشنبه در آیین عطر افشانی مزار شهدای استان که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار شد، با محکوم کردم اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه، اظهار داشت: آمریکای جنایتکار که خود سرکرده تروریست است چگونه به خود اجازه می دهد تا در روز پاسدار، سپاه را به عنوان تروریست قلمداد کند.
وی با اشاره به گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: در تمام این سال ها مذهب، امام و مردم سه رکن اساسی پیروزی انقلاب بودند.
وی گفت: در این دوران مردم با حضور خود در صحنه و اطاعت از ولی فقیه و دین مبین اسلام توانستند از گردنه های بسیار خطرناک عبور کنند.
سرهنگ فرجی با اشاره به انواع جنایت هایی که آمریکا علیه کشور ما به کار بسته، اظهار داشت: در این میان نقش مردم و شهدا در خنثی سازی این توطئه ها بی بدیل بوده زیراکه شهدا مایه عزت و سربلندی ما هستند و هر چه داریم از آنها است و باید قدر بدانیم.
وی با تاکید بر اینکه تا زمانی که مردم و نیروهای مسلح پشت سر ولایت باشند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، گفت: پاسداران و نیروهای مسلح عهد و پیمان بسته اند که تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت فقیه بوده و در خدمت مردم باشند.
معاون هماهنگ کننده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی افزود: امروز بسیج در منطقه و جهان اسلام ترس به دل آمریکایی ها انداخته و در تمام عرصه ها به الگویی برای کشورهای آزادی خواه تبدیل شده است.
وی با اشاره به پشت پرده های سیاسی این اقدام آمریکا، اظهار داشت: امروز قایق های تندرو سپاه از فاصله بسیار نزدیک ناوگان های غول پیکر آمریکا می گذرند و نیروهای آمریکایی جرات ورود به عرشه خود را ندارند.
سرهنگ فرجی با اشاره به قرار گرفتن در هفته هنر انقلاب اسلانی از شهادت به عنوان هنر مردان خدا یاد کرد و گفت: شهید آوینی با هنر و قلم خود این هنر را به خوبی به نسل های آینده منتقل کرد.
ط/ 6042
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.