اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا؛ سردار محمدحسن مرتضوی روز سه شنبه در مراسم تکریم و تجلیل از مقام شامخ پاسداران باصلابت اظهار داشت: امروز ملت ایران در شرایط بسیار مناسبی از نطر اتحاد و همبستگی و شور و نشاط به سر می برد.
وی افزود: بی شک پیام این همبستگی و دلدادگی و حرکت هوشمندانه که نشان دهنده بصیرت ملت ایران است، درس عبرتی بزرگ برای دشمنان نظام است.
سردار مرتضوی گفت: این نوع حرکت های مذبوحانه و غیراخلاقی دشمنان امروز به گونه ای رقم زده شده است که باعث همبستگی و اتحاد صنوف مستحکم آحاد مختلف مردم و مسئولان می شود.
وی افزود: اگر رئیس جمهور آمریکا می دانست که این نظر و ایده چه تبعاتی دارد شاید دست به این اقدام نمی زد زیرا که تروریست خواندن جمعی از نیروهای مخلص و پا در رکاب و مومن و انقلابی اشتباهی بزرگ بود.
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با بیان اینکه ترامپ با این اقدام شخصیت بی لیاقت خود را به پاسداران نسبت داد، اظهار داشت: سپاه جوشیده از متن مردم و کنار مردم است و توسط مردم هم پشتیبانی و حمایت می شود.
وی یادآور شد: اگر دفاع مقدس باعث شد تا لباس پاسداران مملو از خون شود امروز عملیات مردم یاری و امدادرسانی و حضور در همه عرصه های سازندگی و پیشرفت کشور بارها لباس های پاسداران را خاکی کرده که افتخاری بزرگ برای ما در خدمت به مردم است.
سردار مرتضوی با اشاره به نقش بی بدیل سپاه در تمام عرصه های انقلاب برای رسیدن به اهداف نظام، گفت: امروز جبهه مقاومت اسلامی به بزرگی یک میلیون نیروی مسلح و گوش به فرمان است که در میدان دفاع از ارزش های انقلاب و رهبری حاضر است.
وی با طرح این سوال که دشمن با این اقدام خود چگونه می تواند آرامش و امنیت را برای نیروهای مسلح خود در غرب آسیا رقم بزند، افزود: مگر در جبهه مقاومت اسلامی نقطه ای وجود دارد که رزمنده ای در آن دلداده سپاه نباشد.
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با اشاره به کسب موفقیت های بزرگ در یمن و سوریه و عراق و ...، اظهار داشت: با اراده رهبری پاسخ این اقدام وقیحانه دشمنان را با موشک می دهیم و دودمان استکبار را بر هم می ریزیم.
وی به سپری شدن دوره اول انقلاب با افتخار زیاد نیز اشاره کرد و گفت: گام دوم انقلاب آماده سازی، جامعه پردازی، تمدن سازی و خودسازی است.
وی افزود: ما در گام اول اقدامات خود را در مقابل نقاط برتر و ویژگی های دشمنان و قدرت و سربلندی خود را به رخ دشمنان نشان دادیم ولی امروز در گام دوم همه استکبار و ایادی کفر باید در مقابل انقلاب سر تعظیم فرود آورند.
سردار مرتضوی گفت: ما از همه دشمنان نظام حتی در شرایطی که دستمان خالی بود عبور می کنیم و امروز نیز با وجود علم و تکنولوژی و زیرساخت های علمی بالا یکی پس از دیگری کرسی های علم روز دنیا را در اختیار داریم و کوتاه نمی آییم.
وی با بیان اینکه ما مترصد این فرصت بودیم و دشمن احمق نیز این فرصت را به ما داد، اظهار داشت: شخصیت پوشالی ترامپ نشان داد که تعادل روانی ندارد زیرا که مطالبی مطرح کرد که بعد می فهمد اشتباه بزرگی کرده است.
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با اشاره به ایجاد شکاف در بدنه دولت آمریکا با گفته های ترامپ، افزود: امروز دلدادگی مردم منطقه در غرب آسیل پشتیبان سپاه است و آمریکا کاری از پیش نمی برد.
ط/ 6042
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.