اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ولی الله حیاتی روز یکشنبه در آیین معارفه معاونان فرماندار اسفراین اظهار داشت: اراده مدیریت ارشد استان در انتصاب مدیران نیز بر جوانگرایی تاکید دارد.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز در بیانیه مهم گام دوم انقلاب، به صراحت بر جوانگرایی تاکید کرده و تکلیف را بر دوش جوانان گذاشته اند.
حیاتی به نقش جوانان در پیدایش و تثبیت انقلاب و پیمودن راه انقلاب اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی در سایه همین اعتماد به جوانان بود که به اوج عظمت و بالندگی خود رسید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی با اشاره به شرایط امروز گفت: کشور در 40 سال گذشته توفیقات ارزشمندی را در دل تحریم ها، تهدیدها و تنگناها حاصل کرده است.
حیاتی افزود: مردم علیرغم مشکلات و فشارهای اقتصادی، ثابت کرده اند که به پای ارزشهای انقلاب ایستاده و شایسته بهترین ها هستند.
وی گفت: مدیران باید ارتباط خود را با مردم در مساجد، حسینیه ها، تکایا و دهگردشی ها تقویت کنند و در اتاق آنان باید به روی مردم باز باشد.
حیاتی افزود: اگر مسائل کشور را شفاف و صادقانه با مردم مطرح کرده و آنان را در تصمیم گیری ها دخیل کنیم آنان به کمک ما خواهند آمد.
وی با اشاره به مشکلات گرانی در جامعه خواستار نظارت جدی بر توزیع کالاهای مورد نیاز مردم و تنظیم بازار شب عید شد و افزود: نباید اجازه داد عده ای سودجو مردم را در سختی قرار دهند.
فرماندار اسفراین نیز با اشاره به فعالیت های صورت گرفته برای خروج این شهرستان از بن بست ارتباطی، گفت: با طرح های در دست اجرا، ارتباط جاده ای شهرستان با سایر استانها برقرار می شود که در معیشت مردم تاثیر خواهد داشت.
طاهر رستمی، به ظرفیت های اسفراین در حوزه صنعت اشاره کرد و گفت: با تلاش های صورت گرفته چندین طرح صنعتی در حوزه فولادسازی در حال اجراست که از طریق آن 500 فرصت شغلی ایجاد می شود.
وی گفت: قرارداد ساخت 100 هزار قطعه توسط شرکت آذین فورج برای ایران خودرو بسته شده که امکان افزایش آن تا یک میلیون قطعه وجود دارد و افزایش 30 درصدی تولید را درپی خواهد داشت.
در این آیین اعظم الهامی جوشقان به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی، محمد بدری به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و هادی لعل مصرزاده به عنوان بخشدار مرکزی اسفراین معرفی شدند.
شهرستان 120 هزار نفری اسفراین دارای 2 بخش مرکزی و بام و صفی آباد است.
5132/7189
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.