محمدعلی صدرزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان برنج پاکستانی قرار است در نمایشگاه بهاره که از دهم اسفند ماه در بجنورد آغاز به کار می کند، توزیع شود.
وی افزود: این محصول برای تنظیم بازارو با قیمت 80 هزار ریال به ازای هر کیلوگرم به فروش می رسد.
وی خاطرنشان کرد: این برنج های وارداتی به علت هایی در گمرک استان بود و قیمت گذاری بر آن انجام نشده بود اما اکنون تکلیف این برنج ها مشخص شده است.
وی درباره توزیع برنج های احتکاری در بازار گفت: توزیع برنج های مضنون به احتکار منتظر اعلام تعزیرات حکومتی است.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی درباره طولانی شدن روند بررسی پرونده ها و توزیع برنج ها در بازار گفت: روند بررسی پرونده ها و صدور رای طولانی است.
وی از توزیع برنج های تایلندی در استان خبر داد و گفت: دو نوع برنج تایلندی با قیمت 54 هزار ریال و 43 هزار ریال به ازای هر کیلوگرم از این محصول به زودی در استان توزیع می شود.
وی خاطرنشان کرد: این برنج ها در فروشگاه های منتخب و نیز در نمایشگاه بهاره عرضه می شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با اشاره به توزیع شکر تنظیم بازار بدون ذکر میزان آن اظهار داشت: این محصول با قیمت مصوب 34 هزار ریال به ازای هر کیلوگرم در فروشگاه های منتخب عرضه خواهد شد.
به گزارش ایرنا 358 تن شکر تنظیم بازار در استان توزیع می شود که سهم مصرف خانوار 108 تن، اصناف و صنعت 150 تن و زنبور داران 100 تن است.
میزان برنج تایلندی هم 216 تن اعلام شده است همچنین قرار است یکهزار تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار در استان توزیع شود.
7185/
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.