اخبار مرتبط

حمید جوان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازگشایی راه ها مربوط به 2 بخش سرحد و قوشخانه است که با اعزام سه گروه راهداری انجام شد.
وی گفت: علاوه بر بازگشایی مسیر ارتباطی دو بخش مزبور، 200 کیلومتر دیگر از راه های کل حوزه شهری و روستایی(بخش مرکزی) نیز بازگشایی شد که هم اکنون مشکل خاصی برای تردد وجود ندارد.
جوان افزود: 70 درصد راه های روستایی این شهرستان در مناطق کوهستانی است که انتطار می رود شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند.
کارشناس پیش بینی هواشناسی اداره کل خراسان شمالی کمینه دمای 24 ساعت کوسه شیروان در بخش سرحد شهرستان شیروان را 7 درجه سانتی گراد زیر صفر اعلام کرد که این روستا سردترین منطقه خراسان شمالی بود.
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر شیروان هم گفت: دیشب 2 پایگاه جاده ای هلال احمر این شهرستان با 3 تیم از این اداره، به 15 خودروی گرفتار در کولاک برف که 39 نفر سرنشین داشتند امدادرسانی کردند.
محسن نوروزی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خودروهای گرفتار در کولاک برف در روستای توده، زوارم و سنگچین این شهرستان بود که از این تعداد 2 خانواده مسافر بودند و توسط خود جمعیت هلال احمر شیروان اسکان داده شدند.
مظاهر عطیم زاده اظهار داشت: سامانه بارشی به تدریج امروز از استان خارج می شود که تا پایان هفته شاهد افزایش ابر و وزش باد شدید خواهیم بود.
طبق اعلام اداره کل هواشناسی، ورود سامانه ای بارشی به این استان از یکشنبه شب موجب افزایش ابر، وزش باد شدید، بارش باران و در پاره ای از نقاط رگبار و بارش برف و در ارتفاعات مه گرفتگی و کولاک برف شده و دمای هوا بین 8 تا 10 درجه کاهش داشت.
7186/ 6042
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.