اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، رضا رجب زاده روز یکشنبه در نشست بررسی روند گازرسانی و برچیدن بخاری های نفتی مدارس، این دستاورد را نتیجه پیگیری مجدانه استاندار و همکاری دستگاههای مختلف عنوان کرد.
وی اظهار داشت: بحث برچیدن بخاری های نفتی از مدارس از اولویت های طرح شده توسط استاندار خراسان شمالی بود که با کار گروهی منسجم و تقسیم کار بین متولیان امر در پایان فرصت زمانی تعیین شده شاهد تحقق این هدف خواهیم بود.
وی افزود: اگرچه در ابتدای کار همپوشانی و ناهماهنگی به چشم می خورد، اما در ادامه مسیر کارها نظم گرفت و ستاد ویژه این کار در استان با حضور فرمانداران، بخشداران، مشاوران استاندار و دیگر مدیران مربوط، تشکیل و امور پیگیری شد.

* حذف بخاری های نفتی، حرکتی جهادی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: برچیدن بخاری های نفتی از مدارس حرکتی ارزشمند و جهادی است که باید به مردم اطلاع رسانی شود.
ولی الله حیاتی افزود: تاکید استاندار، برگزاری جشن برچیدن بخاری های نفتی در یکی از روستاهای هر شهرستان، با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولان محلی و مردم است.
وی گفت: این جشن در مرکز استان نیز با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان استانی و مردم برگزار خواهد شد.
استاندار خراسان شمالی، سیزدهم دیماه در سفر به شهرستان فاروج، برای برچیدن بخاری های نفتی از 1200 کلاس درس این استان ضرب الاجل یکماهه تعیین کرده بود.
5132
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.