اخبار مرتبط

سرهنگ حسین جعفری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای آغاز به کار و بهره برداری از استخر روباز بانوان در بجنورد باید موافقت نیروی انتظامی و دستگاه قضا گرفته شود که هنوز نظر موافق ما در این باره تامین نشده است.
وی افزود: استخر روباز بانوان در شهر بجنورد در حالی توسط شهرداری اجرا شده است که ایمنی آن هنوز تامین نشده است.
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: از ابتدا، در جریان کار اجرای استخر روباز هستم و چند مورد بازدید انجام داده ام اما هنوز نظر مساعد ما برای بهره برداری از آن تامین نشده است.
وی افزود: این استخر قرار بود شهریورماه امسال افتتاح شود اما هنوز ایرادها و نواقص آن زیاد است، امنیت پیرامونی تامین نشد و هنوز از بیرون دید داد.
سرهنگ جعفری افزود: رویکرد ما، توسعه فعالیت های فرهنگی و ورزشی بانوان در جامعه است اما برای آغاز به کار این پروژه، نیاز است تا نگرانی خانواده ها کاملا برطرف شود.
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: ممکن است به لحاظ قرنطینه ای تمام موارد در این پروژه رعایت شود، اما هنوز نواقص زیاد است.
به گزارش ایرنا، شهردار بجنورد پیش از این در باره تامین امنیت استخر روباز ویژه بانوان گفته بود که امنیت بوستان با ایجاد سه لایه محافظتی تامین شده که شامل دیوار و صفحه های حفاظتی، دژ چهار متری و نیز فنس کشی و سیم خاردار است.
روح الله براتیان اظهار داشت: با کاشت درختان در حوزه پیرامونی این مجموعه، ایمنی بانوان کامل تر خواهد شد.
شهردار بجنورد خاطرنشان کرد: تمام نکات ایمنی برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل رعایت شده و بانوان برای وارد شدن به این استخر باید از یک لایه قرنطیه ای گذر کنند.
استخر روباز بانوان بجنورد در بوستانی با گستره پنج هزار مترمربع در ضلع شمال شرقی بوستان بش‌قارداش اجرا و آماده افتتاح شده است.
7185/ 6042
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.